Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat Źródło: unsplash/Aaron Burden/

Choć obecna pogoda może tego nie zwiastować, już niebawem zrobi się naprawdę źle, do Polski nadciągają bowiem syberyjskie mrozy. Tak źle nie było już od 30 lat. Taki obrót spraw może być szokiem dla wszystkich rodaków.

Pogoda w końcówce jesieni i przez cały okres zimy da Polakom nieźle w kość. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, nadchodzą mrozy, jakich dawno nie było. Okazuje się, że przedsmak tego rodacy będą mogli odczuć już niebawem i z pewnością nie będą z tego powodu zadowoleni. Zima jest bliżej, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. 

Gwałtowna zmiana pogody. Listopad to dopiero przedsmak 

Od kilku dni Polacy cieszą się kolejnym jesiennym miesiącem, który rozpoczął się dość przyjemnie. Choć na próżno wypatrywać gorącego słońca i wysokich temperatur, jak na tę porę roku warunki są naprawdę sprzyjające. Wszystko wskazuje na to, że Polacy bardzo szybko pożegnają się ze złotą jesienią. 

Mimo że 1 listopada był dość słoneczny, z kolejnymi dniami aura na dworze stawała się coraz bardziej ponura, jednak mroźne powietrze nie doskwierało zbytnio mieszkańcom kraju. To jednak ostatni taki czas, gdyż im bliżej środka miesiąca, tym pogoda coraz bardziej będzie się pogarszać. Deszcz i wiatr raczej nie będą zachęcały do spacerów pod gołym niebem, a to dopiero początek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tak źle nie było od 30 lat, nadciągają syberyjskie mrozy 

Jeszcze nim nadejdzie grudzień, pogoda znacząco się zmieni i to na gorsze. Pojawi się pierwszy śnieg i nieprzyjemne minusowe temperatury, który będą zwiastunem tego, co czeka nas od grudnia do końca lutego 2020. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, nad Europę nadciągnie zimne powietrze znad Syberii, co poskutkuje temperaturą do nawet -20 stopni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Eksperci twierdzą, że będzie to zima, jakie nie było już od 30 lat. Dojdzie do prawdziwego załamania pogody, a obwite opady śniegu czy skrajnie minusowe temperatury dadzą Polakom nieźle w kość, i co gorsza, sytuacja przez długi czas nie ulegnie poprawie. Wygląda na to, że rodacy już powinni zacząć przygotowywać się na tegoroczną zimę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: radio zet 

Następny artykuł