Spojrzał w niebo i aż zaniemówił. Natychmiast zrobił zdjęcie, w życiu nie widział nic podobnego

Spojrzał w niebo i aż zaniemówił. Natychmiast zrobił zdjęcie, w życiu nie widział nic podobnego Źródło: Polsat News

Pogoda to temat, na który rozmawiać można bez końca i po raz kolejny to stwierdzenie znajduje potwierdzenie. Na skrzynkę Polsat News pan Tomasz przesłał niesamowite zdjęcie. Kiedy niedawno spojrzał w niebo, wprost zaniemówił. Niezbyt często można być świadkiem takiego zjawiska. Postanowił to uwiecznić i podzielić się z innymi.

Pogoda często jest nieprzewidywalna i drwi z prognoz przygotowywanych przez synoptyków. Dodatkowo, poza swoim groźnym i niebezpiecznym obliczem, którego szczególnie mocno doświadczamy w sazonie burzowym, prezentuje nam również swoje piękno. To właśnie tego świadkiem był pan Tomasz.

Był świadkiem niesamowitego zjawiska, pogoda go zaskoczyła

Pogoda sprawiła, że niemalże stracił dech w piersiach. Trudno znaleźć słowa, by opisać to, co na własne oczy zobaczył widz Polsat News. Na szczęście po pierwszym zdumieniu pan Tomasz szybko chwycił za aparat i uchwycił na zdjęciu nietypowe zjawisko. Należy cieszyć się z takich momentów, gdy pogoda nie jest powodem do smutku i liczenia strat po silnych ulewach czy porywistych wiatrach i zamiast tego wprawia nas po prostu w zachwyt. To naprawdę było warte uwiecznienia i na szczęście teraz wszyscy możemy podziwiać ten widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Spojrzał w niebo i zobaczył tęczę, nie była sama

Nad domami w Sanoku, gdzie mieszka mężczyzna, pojawiła się tęcza, a właściwie dwie tęcze obok siebie. Kiedy pogoda serwuje nam jedną, jesteśmy zachwyceni, a przy takich bliźniaczkach można wpadać w uzasadniony zachwyt. To naprawdę rzadkie zjawisko, dlatego tym bardziej można zazdrościć mieszkańcowi Podkarpacia, że mógł ujrzeć to na własne oczy. Matka Natura nie przestaje nas zaskakiwać i oby jak najdłużej robiła to tylko w pozytywny sposób, dostarczając tak wspaniałej rozkoszy dla oczu jak w tym przypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał

Zjawisko sprawiło, że zaniemówił

Nikogo chyba nie dziwi, że ten widok wprawił pana Tomasza w osłupienie. Nieczęsto można być świadkiem takiego widoku, na żywo musiał on robić jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciu przesłanym do redakcji Polsat News. Obyśmy szybko zapomnieli o powodziach i ulewach i byli świadkami tylko takich zjawisk pogodowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  2. Robert Lewandowski powalczy dziś o kolejny rekord. Wystarczy jeden gol, by zapisał się w historii
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Dotyczy wszystkich Polaków, nie chodzi o koronawirusa
  4. Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji
  5. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Dramat na wiecu Andrzeja Dudy. Zaatakowano dziennikarza, interweniowała policja

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News