Pogoda dla całej Polski
https://www.ventusky.com/
Aneta Wasilewska - 4 Stycznia 2020

IMGW pilnie wydało żółte alerty dla 13 województw. Na Polaków czeka wiele zagrożeń, zwłaszcza na północy będzie niebezpiecznie

Pogoda drastycznie się zmieni. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał właśnie żółte alerty dla 13 województw w kraju. Polacy muszą się przygotować na nadchodzące zagrożenie, najniebezpieczniej będzie na północy Polski.

Pogoda w nadchodzących dniach nie będzie nas rozpieszczać. IMGW ostrzega, że w 13 województwach będzie szczególnie niebezpiecznie.

Pogoda na najbliższe dni. IMGW wydaje pilne ostrzeżenie

KobietaChciała powiesić pranie, a znalazła powieszonego przyjaciela. Chwilę później dokonała kolejnego druzgoczącego odkryciaCzytaj dalej

Właśnie pojawiło się ostrzeżenie dla 13 województw w kraju. Pogoda w tych rejonach będzie wyjątkowo groźna, można spodziewać się tam silnego wiatru, a także w niektórych miejscach wyjątkowo uporczywego oblodzenia. Jak przekazało IMGW, w poszczególnych regionach kraju wystąpią opady śniegu, a na wybrzeżu podniesie się poziom wody.

Alert pierwszego stopnia dotyczy oblodzenia w woj. dolnośląskim.

- Prognozuje się miejscami zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2 st.C, temperatura minimalna gruntu około -3 st. C - podało IMGW.

Natomiast jeżeli chodzi o pierwszego stopnia o silnym wietrze dotyczy on województw: lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego i podlaskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maryla Rodowicz i Daniel OlbrychskiRodowicz i Olbrychski nie chcą mówić na pewien drażliwy temat. Koniec okazał się strasznie bolesny dla obojgaCzytaj dalej

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dotyczy całej powierzchni województw: lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego i podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Pogoda nad Bałtykiem. Wydano ostrzeżenie o sztormie

Nad Bałtykiem IMGW przewiduje silny sztorm. Nadmorskie miasta Gdańsk, Sopot i Gdynia będą szczególnie narażone na niezwykle silne porywy wiatru. Mieszkańcy powinni zachować wszelką ostrożność i nie przybywać za blisko nabrzeży.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Nad morzem wiatr powieje z prędkością od 44 do 50 km/h. Jednak IMGW zaznacza, że porywy wiatru mogą miejscami przekraczać nawet 85 km/h. W całym kraju temperatura powietrza nie spadnie poniżej zera i wyniesie od 2 do 4 stopni Celsjusza. Miejscami w Polsce pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a także śniegu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  5. Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

AdopcjaPies nie lubił pieszczot, trząsł się i chował pod stołem. Pewnego dnia zrobił rzecz, która wstrząsnęła właścicielkąCzytaj dalej

źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News