Dziękujemy, że jesteście! Doceńmy lekarzy, personel medyczny, fukncjonariuszy i wszystkich, którzy ciężko pracują by walczyć z koronawirusem.

Dziękujemy, że jesteście! Doceńmy lekarzy, personel medyczny, fukncjonariuszy i wszystkich, którzy ciężko pracują by walczyć z koronawirusem. Źródło: MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News

Wirus jest głównym tematem rozmów. W czasie ogólnoświatowego kryzysu warto pamiętać o tych, którzy walczą o to, by nasze życie jak najszybciej wróciło do normy.

Wirus będzie pokonany - taką mamy nadzieję i jesteśmy tego niemal pewni. Ale jeśli to się stanie, to wyłącznie dzięki tym, którzy teraz bardzo ciężko pracują, by to osiągnąć.

Okażmy wdzięczność wszystkim, którzy starają się jak mogą. Nie zapominajmy także o wszystkich tych, którzy przyjęli odpowiedzialną postawę, przestrzegają kwarantanny i pomagają innym. Chodzi tu nie tylko o lekarzy, ratowników czy służby porządkowe. Podziękujmy także chorym i ich bliskim, którzy przestrzegają zasad kwarantanny. A także wszystkim tym, którzy nie dają się ponieść panice, ale i nie bagatelizują zagrożenia. 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News