podróżnik w czasie
fot.youtube.com/apextv
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2018

Oszalał?! Twierdzi, że przybył z 2030 roku. Mówi, co nas czeka w najbliższym czasie

Podróż w czasie jest zjawiskiem nienaukowym wytrąconym z logicznego punktu widzenia. Jednakże, co jakiś czas w mediach jest głośno o ludziach podających się za przybyszów z dalekiej przyszłości, którzy przewidują jaki los czeka ludzkość planety. Najnowszy z "przybyszy" twierdzi, że pochodzi z 2030 roku i opowiedział jak będzie wyglądać nadchodzący, 2019.

Podróż w czasie jest motywem, który wielokrotnie pojawiał się w literaturze science-fiction, filmie, muzyce, a także grach komputerowych. O ile dzieła twórców kultury są wynikiem fikcji, o tyle raz na jakiś czas pojawiają się ludzie podający się za "podróżników w czasie", którzy wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród opinii publicznej. Mężczyzna, który nazywa się Noah właśnie wstrząsnął amerykańską widownią YouTube'a swoimi wypowiedziami dotyczącymi nadchodzących 12 miesięcy. Czy przepowiednie mężczyzny mają szansę się spełnić?

Podróż w czasie. Przybysz z przeszłości przepowiada

Mężczyzna, który wystąpił na popularnym kanale ApexTV zaznaczył, że jako mieszkaniec 2030 roku ma w obowiązku poinformować mieszkańców Stanów Zjednoczonych, jak też całego świata w sprawie wydarzeń, które mają rozegrać się między 2019 a 2020 rokiem. Według domniemanego podróżnika już za miesiąc ludzie mają po raz pierwszy zetknąć się z obcą cywilizacją pochodzącą z zupełnie innej planety. Znaki wysyłane przez UFO mają być widoczne na całym świecie. Miesiąc po tych wydarzeniach wielkie śnieżyce mają dotknąć cały obszar USA, co ma spowodować paraliże i nieodwracalne zniszczenia największych amerykańskich miast. Z pozytywnych informacji, dotyczących nadchodzącego roku podróżnik przekazał, że postęp medyczny w 2019 roku będzie naprawdę bardzo duży. Wszystko dzięki wynalazkowi sztucznego oka, które ma działać jak prawdziwy narząd oraz specjalnego medycznego chipa, który raz na zawsze uleczy paraliż.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Czy w opowieściach mężczyzny jest ziarno prawdy?

Tak jak w przypadku innych relacji "podróżników w czasie" relacje społeczności YouTube'a są bardzo podzielone. Skrajni przeciwnicy mężczyzny uważają, że postradał on w zupełności swoje zmysły, a zwolennicy wszelakich teorii spiskowych uspokajają i proszą o nielekceważenie słów mężczyzny. Sam Noah na filmie jest bardzo zdenerwowany i pokazuje dowody w postaci domniemanych gazet z przyszłości. Podróżnik w czasie wystąpił także z ocenzurowaną twarzą w obawie przed służbami federalnymi, które już teraz mają się nim interesować. Czy w słowach mężczyzny jest ziarno prawdy? Przekonamy się o tym w ciągu następnego roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyznanie Marii: „Urodziłam w wieku 18 lat. Dziecko zniszczyło mi życie, mam do niego żal”
  2. Jackowski ma koszmarne informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
  3. Słowa córeczki zmarłego górnika łamią serce. Julcia jest pod opieką specjalistów
  4. Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach
  5. Wojewódzki pierwszy raz opowiedział o śmierci matki. Tragedia
  6. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News