Podpalili dom posła! Wiemy, kim jest sprawca

Podpalili dom posła! Wiemy, kim jest sprawca

W nocy z piątku na sobotę pod kamienicą w Inowrocławiu, w której wraz z rodziną mieszka Krzysztof Brejza, doszło do pożaru. Poseł PO zgłosił sprawę na policję, twierdząc, iż doszło do próby zabójstwa jego i jego rodziny. Dziś mundurowi zatrzymali sprawcę zamieszania.

Po kilku dniach od zdarzenia i policyjnym dochodzeniu udało się w końcu zatrzymać osobę, którą polityk PO oskarżył o umyślną próbę zamordowania jego całej rodziny. Okazuje się, iż poseł odpowiedzialny za m.in. nagłośnienie afery związanej z nagrodami dla rządu Beaty Szydło tym razem się pomylił.

Krzysztof Brejza złożył niesłuszne zawiadomienie

Zatrzyman to 51-letni sąsiad Krzysztofa Brejzy. Mężczyzna przyznał się, iż doprowadził do nieumyślnego spalenia materiałów budowlanych (budynek jest remontowany) i toi-toia, z którego korzystali robotnicy za pomocą niedopałka papierosa. W sprawie zgłoszono dwa zawiadomienia. To, które złożył Krzysztof Brejza okazało się oczywiście wyolbrzymione. - Jedno dotyczyło pożaru toi-toia na szkodę firmy budowlanej w Inowrocławiu przy remontowanej kamienicy. Drugie dotyczy złożonego dzisiaj zawiadomienia przez posła Brejzę odnośnie usiłowania zabójstwa jego rodziny poprzez wywołanie pożaru przy kamienicy, w której mieszka on z rodziną - powiedziała RMF FM rzeczniczka inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest coraz gorzej! Ewakuacja mieszkańców przez pożar składowiska odpadów
  2. Co jest z Kaczyńskim? Wyciekła informacja o jego lekach
  3. Afera na festiwalu w Sopocie! Kryszak na żywo zaatakował PiS
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News