Podłość. Młynarska ujawnia ohydne zachowanie opiekunki jej walczącego o życie ojca

Podłość. Młynarska ujawnia ohydne zachowanie opiekunki jej walczącego o życie ojca

Agata Młynarska jest oburzona. Opiekunka jej ciężko chorego ojca zrobiła podłą rzecz i wykorzystała jego dramat. Zrobiła mężczyźnie zdjęcia, które następnie przesłała do Super Expressu. 

Ojciec Agaty i Pauliny Młynarskich walczy o życie. Znany artysta ciężko choruje i musi przebywać w domu. Opiekują się nim zatrudnione przez jego córki kobiety. Jedna z nich miała się dopuścić ohydnego czynu.

- Dziś stało się coś, co przekroczyło granice przyzwoitości i człowieczeństwa. Jedna z pań opiekujących się naszym Tatą zrobiła mu w domu zdjęcia, które opublikował Superekspress. Tata od miesięcy walczy o życie. Od miesięcy staramy się za wszelką cenę ochronić go, zadbać, stworzyć jak najlepsze, najbezpieczniejsze warunki do leczenia i zmagania z chorobą. Kim trzeba być, jakim człowiekiem, żeby dopuścić się takiego czynu? Osoba, która to zrobiła wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę. Była częścią naszej i jego intymności. Kim trzeba być, by posunąć się do decyzji o opublikowaniu takich zdjęć?

Siostry już zapowiadają podjęcie kroków prawnych.

- My oczywiście tego nie zostawimy, najlepsi prawnicy już działają. Wiemy kto to zrobił i wiemy za ile. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości kim jest naczelny Superekspresu? To czego nigdy nie zrozumiemy, to JAK MOŻNA?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News