Agata Młynarska jest oburzona. Opiekunka jej ciężko chorego ojca zrobiła podłą rzecz i wykorzystała jego dramat. Zrobiła mężczyźnie zdjęcia, które następnie przesłała do Super Expressu. 

Ojciec Agaty i Pauliny Młynarskich walczy o życie. Znany artysta ciężko choruje i musi przebywać w domu. Opiekują się nim zatrudnione przez jego córki kobiety. Jedna z nich miała się dopuścić ohydnego czynu.

– Dziś stało się coś, co przekroczyło granice przyzwoitości i człowieczeństwa. Jedna z pań opiekujących się naszym Tatą zrobiła mu w domu zdjęcia, które opublikował Superekspress. Tata od miesięcy walczy o życie. Od miesięcy staramy się za wszelką cenę ochronić go, zadbać, stworzyć jak najlepsze, najbezpieczniejsze warunki do leczenia i zmagania z chorobą. Kim trzeba być, jakim człowiekiem, żeby dopuścić się takiego czynu? Osoba, która to zrobiła wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę. Była częścią naszej i jego intymności. Kim trzeba być, by posunąć się do decyzji o opublikowaniu takich zdjęć?

Siostry już zapowiadają podjęcie kroków prawnych.

– My oczywiście tego nie zostawimy, najlepsi prawnicy już działają. Wiemy kto to zrobił i wiemy za ile. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości kim jest naczelny Superekspresu? To czego nigdy nie zrozumiemy, to JAK MOŻNA?

Zobacz również