Podkowa Leśna wygrała wóz strażacki za frekwencję. Burmistrz: nie mamy straży pożarnej

Podkowa Leśna wygrała wóz strażacki za frekwencję. Burmistrz: nie mamy straży pożarnej Źródło: Pixabay/krzysztofniewolny

Podkowa Leśna znalazła się wśród zwycięzców II edycji "Bitwy o wozy"za najwyższą frekwencję wyborczą w regionie. W ciągu dwóch tygodni wójtowie oraz burmistrzowie wygranych gmin otrzymają oficjalne promesy na zakup wozów strażackich. Niestety w wymienionej miejscowości pojawił się jeden mały problem.

Podkowa Leśna, położona w województwie mazowieckim, jest jedną z gmin, które wygrały wóz strażacki za najwyższą frekwencję podczas wyborów prezydenckich. Burmistrz, zapytany o zwycięstwo, powiedział, że powóz nijak się nie przyda gminie, ponieważ miasto nie ma straży pożarnej.

Burmistrz wyraził również nadzieję na to, że wóz będzie można podarować najbliższej straży pożarnej w Milanówku. To właśnie stamtąd w razie jakichkolwiek zdarzeń w Podkowie Leśnej dojeżdża straż pożarna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Naczelnik OSP w Milanówku przyznał, że podarunek bardzo by się przydał, ponieważ posiadają jedynie dwa wozy, z czego jeden kwalifikuje się już do wymiany.

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News