Polski polityk pobił się pod sklepem. Pięści poszły w ruch, polała się krew

Polski polityk pobił się pod sklepem. Pięści poszły w ruch, polała się krew Źródło: fot. Wikipedia

Całe województwo podkarpackie żyję tą sprawą. Polski polityk pobił się pod sklepem z osobistością również szeroko znaną. Pięści poszły w ruch, polała się nawet krew.

Województwo podkarpackie nie mówi o niczym innym. Dwie szanowane w lokalnej społeczności osoby - polityk i prezes Ochotniczej Straży Pożarnej, ordynarnie pobili się pod sklepem. Afera miała miejsce we wsi Czarna Wola, jej powodem podobno był donos, który prezes Ochotniczej Staży Pożarnej złożył policji na radnego, gdy ten wracał pod wpływem alkoholu samochodem. Polityk stracił wówczas prawo jazdy.

Podkarpackie: bójka polityka

Radny Zbigniew Lichołat i prezes OSP Marian Ciurko pobili się pod sklepem, gdy ten drugi próbował wyjaśnić, że żadnego donosu na polityka nie złożył. "We wsi rozpowiadał, że jestem sprzedawczykiem i donosicielem. Chciałem to wyjaśnić" - mówił Marian Ciurko. Zamiast kulturalnej rozmowy, konflikt przeszedł w rękoczyny. - Poszliśmy za sklep.  I tam ni stąd ni zowąd radny bez uprzedzenia, nawet bez powodu z całej siły uderzył mnie butelką, która roztrzaskała się na mojej twarzy! Od razu upadłem. Na całej  głowie miałem krew, a ten jeszcze kopał mnie! Bez opamiętania walił kopniaki jakbym był snopkiem słomy! Potem już nie pamiętam - relacjonował prezes OSP. Zupełnie inaczej brzmi wersja radnego. - Gdy poszliśmy za krzak bzu obok sklepu i obróciłem się do niego to mu powiedziałem, że ja mu już wybaczyłem to zawiadomienie policji wówczas i nie czuję urazy. Jednak on chciał mi wyjaśniać, ale zamiast mówić złapał mnie w okolice karku, a potem uderzył w twarz. Obaj wpadliśmy na krzak bzu. Odepchnąłem go, a potem się odsunąłem, widząc na co się zanosi – mówił z kolei radny Zbigniew Lichołat. W takich sytuacjach, trudno dojść do tego, kto tak naprawdę mówi prawdę i kto w konflikcie ma rację. Nie zmienia to faktu, że podkarpackie mówić będzie o tym jeszcze bardzo długo. Rodzi się pytanie, czy pełniącym takie poważne funkcje ludziom, przystoi w ogóle takie zachowanie? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  2. Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił
  3. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
Źródło: se.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News