Mieszkańcy uważają, że to magiczne miejsce. Według nich na drodze dochodzi do łamania praw fizyki, ciężko znaleźć wytłumaczenie

Mieszkańcy uważają, że to magiczne miejsce. Według nich na drodze dochodzi do łamania praw fizyki, ciężko znaleźć wytłumaczenie Źródło: pxhere

Podgórze - mieszkańcy mówią o nim, że jest magiczne. Na drodze dzieją się tam niesamowite rzeczy, które przeczą prawom fizyki. Nikt nie potrafi powiedzieć czemu tak się dzieje.

Podgórze możemy znaleźć jadąc do Chełma. Jeżeli będziemy w okolicy, na pewno warto odwiedzić to miejsce. Dla mieszkańców jest to magiczna lokalizacja. Nikt nie potrafi wyjaśnić czemu dochodzi tam do przeczących prawom fizyki zdarzeń.

Fani niewyjaśnionych zagadek trafiając na Podgórze mają prawdziwą radość. Osoby, które nie zdają sobie sprawy z tego, co tam może się wydarzyć, będą zdziwieni, że w tak zwyczajnym miejscu dzieją się takie nadzwyczajne rzeczy. Bo miejsce niczym się nie wyróżnia. Dookoła są tylko pola. Za znakiem informującym o nazwie miejscowości znajduje się cmentarz. Górka znajdująca się w pobliżu jest właśnie tym niespotykanym miejscem, w którym dzieją się cuda.

Podgórze i już jesteś na górze 

Zjawisko, z którym możemy zetknąć się w Podgórzu, na specjalną nazwę - magiczna górka. Na czym ono polega? Przedmioty zdają się ruszać pod górę łamiąc zasady fizyki. Istnieje wiele hipotez, które miałby wytłumaczyć na czym to polega. Najpopularniejszą z nich jest to, że "magiczna góra" jest tylko złudzeniem optycznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największą zabawę będziemy mieli korzystając z górki na rowerze. Wtedy możemy na własnej skórze przekonać się o magicznych właściwościach górki. Jadąc pod górę nie trzeba pedałować wcale, a jadąc w dół, trzeba mocno pedałować, żeby w ogóle z niej zjechać.  Podgórze jednak to nie jedyne miejsce w Polsce, gdzie dochodzi do występowania zjawiska magicznej górki. Jednak jest ono najpopularniejsze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Gdyby ktoś jednak nie wierzył, że to efekt zjawiska "magiczna górka", to informujemy - badacze zjawisk paranormalnych byli na miejscu. Przeprowadzili testy, które jednoznacznie wskazały, że nie dzieje się tam nic nadzwyczajnego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: skomplikowane 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu