Wkurzeni narodowcy założyli swojego Facebooka. Nazwa nieco dziwi

Wkurzeni narodowcy założyli swojego Facebooka. Nazwa nieco dziwi

Po fali banów dla stron narodowców na facebooku, ci stwierdzili, że miarka się przebrała. Tak właśnie powstał podfejs - "narodowa alternatywa dla Fejsa". Aktualizacja: portal został przejęty i teraz publikowane są na nim wulgarne treści trollujące narodowców. 

Najpierw część zbanowanych wpadła na dość oryginalny pomysł zemszczenia się na Facebooku. Prawicowcy masowo banowali konto Facebooka na... Twitterze. Brak możliwości przeglądania twitów polskich narodowców przez władze Facebooka to jednak nie koniec zemsty za bany.

Polacy postanowili stworzyć własny portal społecznościowy. "Alternatywa dla Fejsa. Tu nikt Ciebie nie zbanuje za pisanie prawdy" - czytamy w opisie strony. I faktycznie, na Podfejsie nie ma absolutnie żadnej kontroli dodawanych treści. Strona nie posiada zresztą nawet regulaminu.

Brak moderacji komentarzy dość szybko obrócił się przeciw twórcom Podfejsa. Strona już teraz jest zalana treściami, którym daleko do "patriotycznych". W komentarzach znajdziemy całą masę komentarzy szydzących z narodowców oraz Jana Pawła II. Pojawia się również cała masa treści oskarżająca Kościół katolicki o działalność pedofilską.

podfejs

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: podfejs

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News