Seks kojarzy się przede wszystkim z intymnością i miłością dwóch osób. Jedna z youtuberek postanowiła zmienić ten obraz i publicznie pochwaliła się dołączeniem do tej czynności jeszcze jednej osoby. W odpowiedzi posypały się na nią gromy.

Youtuberka SpiritualTashaMama prowadzi kanał, na którym publikuje filmy związane głównie z macierzyństwem. W jednym z filmów pochwaliła się, że podczas uprawiania seksu wpadła na pomysł, jak efektywniej spożytkować czas. Publicznie pochwaliła się, że gdy jej mąż zabawia się z nią w łóżku, ona w tym czasie karmi dziecko piersią. W ten sposób łączy przyjemne z pożytecznym.

Od razu zalała ją fala krytyki. Widzowie nie kryli oburzenia.

Karmienie piersią jest piękne. Seks jest wspaniały. Ale łączenie jednego z drugim jest k*rwa chore. Jak można się podniecić opiekując się równocześnie dzieckiem? – pyta pod filmem jedna z użytkowniczek o nicku amieleehollywood.

Nie ogarniam, ja bym się czuła paskudnie wiedząc, że moje dziecko patrzy jak kocham się z mężem – piszę użytkowniczka MishaQuardozzi.

W odpowiedzi na zarzuty youtuberka napisała, że nie widzi problemu, bo dziecko najpierw ssało pierś, a potem zasnęło, więc nic nie widziało. Równocześnie zastrzegła, że w przypadku, gdy dziecko nie chce odstąpić matki na krok, trzeba sobie jakoś radzić z zaspokajaniem potrzeb.

Znalazły się też osoby, które broniły matki.

Nienawidzę jak ludzie seksualizują wszystko i myślą, że wszystko, co związane z seksem jest złe.  Jak można kochać siebie, kiedy nie przyjmuje się własnej seksualności? – piszę użytkowniczka Poison7.

Zdaniem SpiritualTashaMama dyskusja jest jałowa, bo nikt nie ma prawa jej oceniać.

...

Zobacz również