Podaj dalej! Oto lista 50 afer PiS

Podaj dalej! Oto lista 50 afer PiS

Partia rządząca z upodobaniem tropi afery swoich poprzedników oraz szeroko nagłaśnia ich wszelkie potknięcia. Na Twitterze powstała 50-punktowa lista, na której zostały wymienione największe afery Prawa i Sprawiedliwości. 

Twórca listy wymienia w niej wydarzenia różnego rodzaju - od afer ekonomicznych, przez polityczne, medialne, aż po wizerunkowe. Autor bezlitośnie wylicza wszystkie niedociągnięcia PiS, a w komentarzach pod zdjęciem aż roi się od prześmiewczych uwag.

Oderwanie od rzeczywistości

Poza aferami finansowymi i korupcyjnymi, które charakteryzowały właściwie każdą dotychczasową władzę, internauci zwracają szczególną uwagę na ignorancję, hipokryzję i pogardę, którą rządzący mają żywić do polskiego społeczeństwa. Zdaniem opozycji, ich stosunek do reszty Polaków manifestuje się poprzez zawłaszczenie mediów publicznych oraz propagandę, którą rzekomo szerzy PiS. Zdaniem osób komentujących listę, obóz rządzący jest oderwany od rzeczywistości i od dawna nie reprezentuje interesów Polaków. Użytkowników Twittera martwi również stan polskiej armii, w której doszło do licznych przetasowań na najwyższych stanowiskach. Uważają oni, że rządzący przeceniają naszą siłę militarną i mają nadzieję na ostrożniejszą politykę zagraniczną. Uwadze internautów nie uszły również liczne wpadki związane z działalnością BOR-u oraz rządowych kierowców. Lista jest udostępniana przez coraz większą liczbę internautów, a jej punkty wywołują ożywioną dyskusję. Pełna lista afer do przeczytania poniżej. Fot. twitter.com/Ken Źródło: twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News