Tego nie spodziewał się nikt. Uwielbiana aktorka serialu "Pod powierzchnią" przyznała się do choroby alkoholowej

Tego nie spodziewał się nikt. Uwielbiana aktorka serialu "Pod powierzchnią" przyznała się do choroby alkoholowej Źródło: youtube.com/MICET

Aktorka, której największej sławy przysporzyła rola w serialu "Pod Powierzchnią" wyznała dosyć zaskakującą prawdę o sobie. Gwiazda, która od bardzo wielu lat występuje na ekranie telewizji przyznała, że zmaga się z poważną chorobą alkoholową. Tak poruszającego wyznania nie mógł spodziewać się nikt.

"Pod powierzchnią", czyli ciesząca się coraz większą popularnością produkcja telewizji TVN sprawiła, że widzowie przypomnieli sobie o postaci Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik, która od ponad 30 lat zajmuje się profesją aktorską. Artystka, która w serialu wciela się w rolę komisarz Marii Byszewskiej, wyznała, że miała wielkie problemy z chorobą alkoholową, które mało co nie zniszczyły jej życia. To wyznanie może szokować.

Gwiazda "Pod powierzchnią" przyznaje. Poważne problemy alkoholowe w życiu aktorki

Zyskująca na popularności dzięki angażowi w TVN Hajewska-Krzysztofik zdecydowała się na dość osobiste wyznanie. Mimo tego, że aktorka od prawie trzydziestu lat występowała w niezliczonej ilości filmów i seriali, to nigdy nie było jej dane naprawdę zaistnieć. Kryminalny serial telewizyjny sprawił, że w końcu, po wielu latach została dostrzeżona i pokochana przez publikę. Jak się okazuje, życie aktorki przez wiele lat przypominało istny koszmar, w którym nie brakowało także zmagań z chorobą alkoholową.

- A ja wiem, co to znaczy kobieta pijana. I wiem, co to znaczy kobieta, która ma poczucie winy, że była pijana albo że nagadała coś, będąc pijana. Minęło już 11 lat, jak nie piję. Ale pamiętam. Ani kropli. Alkohol był napędzaczem, rozluźniaczem, wyzwalaczem. O mało nie zniszczył mi życia - przyznała Hajewska-Krzysztofik w rozmowie z "Wysokimi obcasami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr pomaga aktorce w walce z uzależnieniem

Artystka, która deklaruje, że już od jedenastu lat nie pije alkoholu, ma wsparcie w przyjacielu, który powstrzymuje ją przed powrotem do nałogu. Gwiazda opowiedziała o Piotrze, który przez te wszystkie, ciężkie lata okazywał jej wielkie wsparcie.

- Czy Piotr jest jedyną osobą, która mnie chroni? Że on to moje magiczne zaklęcie? Że póki jest, to ja nie piję? Mam nadzieję, że nie. Że to ja sama jestem silna - zastanawiała się Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News