Mafia chyba popełniła błąd. Para staruszków dostała zadziwiającą przesyłkę

Mafia chyba popełniła błąd. Para staruszków dostała zadziwiającą przesyłkę Źródło: PublicDomainPictures/Petr Kratochvil

Poczta niekiedy potrafi nas zaskoczyć. Pomyłki zdarzają się każdemu i może się zdarzyć, ze zamiast wyczekiwanego towaru otrzymamy coś zupełnie innego. Jednak tego, co znalazła w swojej poczcie para seniorów, nikt nie mógł się spodziewać. To chyba błąd samej mafii.

Poczta może przyjmować różne formy. O ile najbardziej rozpowszechniony z nich, polegający na dostarczaniu przesyłek listowych, powoli zaczyna odchodzić do lamusa, o tyle w dalszym ciągu jest ogromne zainteresowanie przesyłkami o większych gabarytach. Ludzie wysyłają sobie nawzajem lub też kupują ze sklepów internetowych wiele różnych rzeczy, o które musi zadbać kurier, by trafiły pod właściwy adres.

Jednakże nie zawsze się to niestety udaje. Bywa, że przez błędy w adresie lub na sortowni, w wyniku błędu nasza przesyłka okaże się czymś zupełnie innym, niż zamawialiśmy. Jednak w przypadku pewnych, wyjątkowo cennych towarów, koniecznym jest zadbanie o wyjątkową dokładność. Tym bardziej dziwi fakt, że małżeństwo seniorów otwierając paczkę dostarczoną im przez kuriera, znalazło w środku aż dwadzieścia kilogramów czystej amfetaminy.

Poczta zbiła ich z nóg. Szokujące znalezisko w przesyłce od kuriera

O całej sprawie poinformował CNN. Wszystko działo się w Stanach Zjednoczonych. Małżeństwo seniorów wyczekiwało na kuriera, aby odebrać przesyłkę. Gdy kurier nareszcie przybył i dostarczył im wyczekiwaną paczkę, para zauważyła, że coś się nie zgadza. Była ona zdecydowanie zbyt duża, a także zbyt ciężka jak na to, co powinno znajdować się w jej wnętrzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie czekali z otwarciem kartonu ani chwili, lecz nawet przez myśl im nie przeszło, że mogą znaleźć coś tak wstrząsającego. Jak się okazało, w środku była tylko jedna rzecz, za to w ogromnych ilościach - paczka cała wypełniona była amfetaminą. Na chwilę zaniemówili, a potem pośpiesznie zawiadomili odpowiednie służby. Ustalono, że narkotyki ważyły aż dwadzieścia kilogramów. Według cen rynkowych mogły być warte nawet 10 milionów dolarów.

Taka przesyłka nie mogła znaleźć się na poczcie przypadkiem. Pewne jest natomiast, że przypadkiem trafiła do niewłaściwego domu. Natychmiast zostało wszczęte śledztwo, mające na celu ustalenie nadawcy, ale także i odbiorcy. Padają podejrzenia, że tak dużymi ilościami mogła dysponować jedynie mafia narkotykowa. Seniorzy najedli się strachu, a sprawą ostatecznie zajmie się policja. Nie mogli się spodziewać, że w jednej chwili trafi do nich przesyłka warta więcej pieniędzy, niż widzieli w całym swoim życiu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Najwyższy Czas!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News