Poczta Polska - kara pieniężna
gosiak1980 / pixabay
Aneta Wasilewska - 21 Maja 2020

Nawet kilka tysięcy złotych kary dla każdego, kto nie posiada w domu jednej rzeczy. Mało kto o niej pamięta

Poczta Polska od wielu lat proponuje usługi Polakom. Jej działalność w okresie pandemii koronawirusa nie została zawieszona, a wszyscy mogli otrzymać swoje długo wyczekiwane przesyłki i listy. Niewiele osób jest jednak świadomych tego, że możemy otrzymać aż do 10 złotych kary za brak jednej rzeczy.

Poczta Polska może nałożyć na Polaków karę finansową? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale może otrzymać aż 10 tysięcy złotych kary za brak jednej rzeczy. Co takiego musi znaleźć się w domu, by Polacy nie musieli się obawiać?

Koronawirus nie zwalniaKoronawirus w Polsce wcale nie zwalnia tempa. Trzeci najgorszy dzień od początku epidemiiCzytaj dalej

Poczta Polska nie została zatrzymana przez pandemię

Pandemia koronawirusa wymusiła na przedsiębiorstwach zmiany w funkcjonowaniu. Poczta Polska już na początku wprowadziła wiele zmian, które miały zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo. Co więcej, to Poczta Polska, jako pierwsza wprowadziła do szerszej sprzedaży maseczki ochronne.

Poczta w ostatnich miesiącach nie wstrzymała pracy. Polacy każdego dnia mogli liczyć na to, że do ich domu przyjdzie listonosz, przynosząc korespondencję i przesyłki. Niestety, okazuje się, że Polacy za brak jednej rzeczy, która ułatwia Poczcie Polskiej działalność, może zostać nałożona kara pieniężna. Niewiele osób spodziewało się, że wynosi aż tak wielkie sumy.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Porwanie dziecka, porażający finałPorwali ich syna, gdy miał 2 lata. 32 lata później porażająca prawda wyszła na jaw, finał sprawy wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Poczta Polska może nałożyć karę za brak jednej rzeczy

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale za brak skrzynki pocztowej może zostać nałożona kara finansowa. Grzywna może wynieść od 50 złotych do 10 tysięcy złotych. Co więcej, w przypadku domów jednorodzinnych skrzynka powinna być zamontowana tak, by była dobrze widoczna z zewnątrz, a w przypadku budynków z co najmniej trzema lokalami, skrzynki muszą znajdować się na klatach schodowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość

2. Zdjęcie pielęgniarki bez ubrań obiegło cały świat. Teraz wyszło na jaw, co stoi za jej strojem

W związku z wyborami, które miały odbyć się w sposób korespondencyjny w Polsce wzrosła sprzedaż skrzynek pocztowych. Poczta Polska poinformowała ,,W kwietniu br. aż ośmiokrotnie wzrosła sprzedaż skrzynek pocztowych w porównaniu do kwietnia 2019 roku. Od 22 kwietnia listy polecone mogą być w związku z epidemią doręczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych, a nie do rąk adresata”.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Używasz płynu do dezynfekcji? Unikaj błędu, który czyni go nieskutecznym
  2. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział
  3. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  4. Zauważyła u córki dziwne, czerwone plamki. Szybko pokryły prawie całe ciało, w szpitalu lekarze załamali ręce
  5. Skandaliczna sytuacja na myjni w polskim mieście. Kobieta zamiast samochodu myła psa, uciekła przed policją
  6. Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w polu

nauczycielka uwiodła uczniaNauczycielka uwiodła i wykorzystała 14-latka. Skandaliczna reakcja wstrząsnęła polską miejscowościąCzytaj dalej

źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News