Początek ostrego konfliktu znanych dziennikarzy. "Współczuję twojemu lustru!"

Początek ostrego konfliktu znanych dziennikarzy. "Współczuję twojemu lustru!"

Przejęcie władzy przez PiS rozpoczęło wielkie zmiany w prawie każdym polskim sektorze życia politycznego i społecznego. "Dobra zmiana" nie ominęła także mediów, które przeszły gruntowne odświeżenie. Proces ten rozpoczął zaskakującą wojnę między dziennikarzami TVP i resztą reporterów oraz publicystów. Tym razem konflikt sprowokował Jarosław Kuźniar, ostro atakując Krzysztofa Ziemca, który wciąż pracuje dla Telewizji Polskiej.

Afera rozpoczęła się z powodu słów reportera TVP w wydaniu wieczornych Wiadomości. Podjął on temat materiału, który miał poinformować odbiorców o potrzebie repolonizacji mediów. Nie spodobało się to Kuźniarowi, który stanowczo odpowiedział Ziemcowi na Twitterze.

"Krzysiek, współczuję twojemu lustru" - napisał ostro znany dziennikarz. Mimo że wypowiedź była krótka i zwięzła, wywołała ona falę krytyki względem prezentera TVP. Internauci zarzucili mu m.in. interesowność i hipokryzję. Sam Ziemiec nie odpowiedział jeszcze na nieprzychylne komentarze ani nie odniósł się do słów byłego już chyba kolegi.

Materiał o mediach od 7 minuty:

https://www.youtube.com/watch?v=AtM1KurZij0 fot. twitter (Jarosław Kuźniar)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News