Początek medialnej afery. Bałtroczyk ostro o "kobietach Kaczyńskiego"

Początek medialnej afery. Bałtroczyk ostro o "kobietach Kaczyńskiego" Źródło: fot. facebook (Piotr Bałtroczyk) - flickr

Znany satyryk Piotr Bałtroczyk umieścił na swoim portalu na portalu społecznościowym bardzo ostry wpis na temat kobiet, które otaczają Jarosława Kaczyńskiego. Słowa te już wywołały aferę. Jeszcze większa powstanie pewnie, gdy chociaż jedna z posłanek postanowi mu odpowiedzieć. A, jak wiadomo, niektóre potrafią zrobić to bardzo stanowczo.

Bałtroczyk stwierdził, że relacja między prezesem PiS i "jego kobietami" jest bardzo dziwna. Nie nawiązuje on bowiem żadnych głębszych relacji, wykorzystuje je jedynie do osłaniania się przed odpowiedzialnością za kluczowe dla Polski decyzje.

"Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów. Kempa, Szydło, Mazurek, Pawłowicz, magister Przyłębska to zemsta Kaczyńskiego. Chce się być gejem" - napisał w kontrowersyjny sposób satyryk. Trudno uznać to za żart, skoro użył tak bezpośrednich i ostrych słów.

Wielu fanów kabareciarza rozbawił ten stanowczy wpis. Inni jednak zarzucili mu, że to on prezentuje nieodpowiednią postawę wobec kobiet lub że brakuje mu elementarnych podstaw kultury osobistej. Najciekawszy czas jednak chyba przed internautami. Nadejdzie on, gdy na odpowiedź zdecyduje się chociaż jedna z wymienionych pań.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News