Pociąg nie zdążył wyhamować. Tragedia na torach w Gdańsku

Pociąg nie zdążył wyhamować. Tragedia na torach w Gdańsku Źródło: pexels.com/Krir Amine

Pociąg nie zdążył wyhamować na przejeździe kolejowym. Doszło do tragedii, w wyniku której śmierć na miejscu poniosła kobieta. Obecnie badane są przyczyny tragicznego wypadku.

Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę na przejeździe kolejowym. Do zdarzenia doszło w Gdańsku-Oruni, w poniedziałek 13 maja. Jak wynika z relacji świadków, pociąg próbował wyhamować. Kobieta pomimo sygnałów dźwiękowych, nie opuściła torów. Prokuratura bada przyczyny zdarzenia.

Młoda kobieta śmiertelnie potrącona przez pociąg

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 13 maja w godzinach wieczornych. Miało to miejsce na torach, po których jeżdżą pociągi dalekobieżne, na przejeździe kolejowym Gdańsk-Orunia. Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 19:50. Jak podają świadkowie, młoda kobieta nagle wtargnęła na tory i pomimo ostrzeżeń dźwiękowych, nie wycofała się. Maszynista próbował wyhamować, niestety odległość była zbyt mała i nie udało się zatrzymać rozpędzonego pociągu. Kobieta w wyniku tego zdarzenia, poniosła śmierć na miejscu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja razem z prokuraturą badają okoliczności wypadku. Policjanci przesłuchują świadków i badają wszelkie motywy i poszlaki, które mogły doprowadzić do tej tragedii. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszynista był trzeźwy, nie jest wiadomo, czy ofiara też. Na tę chwilę niewiele można powiedzieć o kobiecie, sprawdzana jest jej tożsamość i śledczy chcą przede wszystkim wyjaśnić, czy była to próba samobójcza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  3. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka
  4. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  5. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  6. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News