Dramat w pociągu: jedna osoba zmarła, ludzie mdleją, kierownika pociągu zabrała karetka. Cały tabor stoi

Dramat w pociągu: jedna osoba zmarła, ludzie mdleją, kierownika pociągu zabrała karetka. Cały tabor stoi Źródło: .

Pociąg został zatrzymany w związku z dramatycznym zdarzeniem, do którego doszło w jednym z wagonów. Jeden z pasażerów zmarł podczas podróży. Cały tabor stoi, a na ten moment nie wiadomo, kiedy nadejdzie pomoc. Kolejne osoby zabiera karetka.

Pociąg miał dziś przejechać do jednego z największych polskich miast, jednak nie doszło do tego w związku z zatrzymaniem taboru. Maszyna musiała zatrzymać się, bowiem w środku doszło do przerażającego zdarzenia. Dowiedzieliśmy się, że jeden z pasażerów zmarł w trakcie jazdy, jednak ta tragedia doprowadziła do wydarzeń, których nie mógł spodziewać się nikt. Sytuacja jest katastrofalna.

Na ten moment pociąg wciąż nie ruszył, a pasażerowie zaczynają coraz głośniej narzekać na panującą wewnątrz sytuację. Kolejne osoby zaczynają mdleć, potrzebna jest pomoc medyczna. Wymagał jej nawet kierownik pociągu, którego w pewnym momencie zabrała karetka. Nie wiadomo, kiedy maszyna znów ruszy, jednak każdy z jej pasażerów długo będzie wspominać przejazd.

Pociąg został zatrzymany na kilka godzin

Pociąg jechał z Katowic do Słupska, jednak w trakcie jazdy musiał zostać zatrzymany. Wszystko zostało spowodowane śmiercią 75-letniego pasażera. W związku z tragedią stało się jasne, że długo nie uda się wznowić przejazdu. Sytuacja zaczęła jednak robić się coraz bardziej przerażająca na skutek warunków pogodowych, które były bezlitosne.

Przez upał kolejni pasażerowie zaczęli mdleć. Przytrafiało się to jednak nie tylko im, ale również obsłudze pociągu. Karetka zabrała nie tylko kilku podróżnych, ale również kierownika pociągu. Nie był to jednak koniec dramatycznych wydarzeń, choć wydawałoby się, że nic gorszego nie może się już przytrafić. Kolejnym problemem było uszkodzenie trakcji w Pleszewie. Pojawił się kolejny bardzo poważny problem.

Pociąg wciąż stoi na torach

Na miejscu skończyła się woda, co oznacza, że wszyscy muszą zmagać się z katastrofalnymi warunkami. Trudno ocenić, czy pociąg wznowi bieg, jednak nawet jeśli do tego dojdzie, to pozostające w środku osoby wciąż narażone będą na brak wody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu nie ma już ani załogi pociągu, ani nawet lokomotywy. Na pomoc być może będzie trzeba poczekać jeszcze kilka godzin, co z pewnością nie ucieszy przebywających w środku pasażerów. Może to być dla nich jedna z najtrudniejszych podróży w życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News