Pociąg nagle stanął w ogniu w polskiej miejscowości. Doniesienia służb zdumiewają

Pociąg nagle stanął w ogniu w polskiej miejscowości. Doniesienia służb zdumiewają Źródło: YouTube / sony25

Pociąg na stacji kolejowej w Kluczborku momentalnie stanął w płomieniach. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie pracy służb straży pożarnej. Przyczyna zdarzenia jest zdumiewająca.

Pociąg towarowy zapalił się na stacji kolejowej w Kluczborku. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o płonącej lokomotywie elektrycznej. Na straż pożarną zadzwonił sam maszynista kierujący ważącym blisko 100 ton składem towarowym. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Cała lokomotywa stanęła w płomieniach, co widać na udostępnionym w serwisie YouTube nagraniu. Gdyby nie błyskawiczna interwencja służb, mogłoby dojść do tragedii. 

Pociąg stanął w płomieniach z absurdalnej przyczyny

O zdarzeniu poinformowano w TVP Info. Według portalu, "wypadek" miał miejsce na stacji kolejowej w Kluczborku. Strażacy przyjechali od razu po otrzymani zgłoszenia. Stanęli na wysokości zadania - bardzo szybko ugasili znacznych rozmiarów pożar. Na miejsce przyjechała także policja. Kiedy strażacy dogaszali pożar, policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia z maszynistą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas rozmowy z kierującym pojazd, funkcjonariusze policji wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Niezwłocznie zmierzyli ilość promili we krwi za pomocą alkomatu - urządzenie pokazało ponad 1,5 promila. 58-letni maszynista płonącego pociągu towarowego z ważącym prawie 100 ton składem został niezwłocznie zatrzymany. 

Maszynista stanie przed sądem

Mężczyźnie natychmiastowo odebrano prawo jazdy oraz dokumenty uprawniające go do prowadzenia pojazdu. Mieszkaniec województwa śląskiego odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za skrajną nieodpowiedzialność, jakiej się dopuścił. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w ruchu lądowym, powietrznym i wodnym grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, kim naprawdę jest żona Krzysztofa Jackowskiego. Lepiej usiądźcie
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

W sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Widać na nim wyraźnie płonącą lokomotywę, którą próbują ugasić strażacy. Pożar na filmie wygląda naprawdę groźnie. Na szczęście służbom szybko i sprawnie udało się go ugasić i tym samym nie dopuścić do większej tragedii. A wszystko to przez skrajną nieodpowiedzialność maszynisty będącego pod wpływem alkoholu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: TVP Info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News