Pochowali żywcem ciężarną 16-latkę. Zorientowali się następnego dnia (video)

Pochowali żywcem ciężarną 16-latkę. Zorientowali się następnego dnia (video)

16-letnia Neysi Perez została pochowana jak każda - wydawałoby się - osoba, której stwierdzono zgon. Tu jednak okazało się, że dziewczyna była przez cały żyła, o czym rodzina przekonała się na następny dzień.

Nic nie zapowiadało podwójnej tragedii jaka wydarzyła się w jednym z honduraskich miast. 16-letnia Neysi Perez, która była w trzecim miesiącu ciąży zemdlała jednego dnia po tym jak usłyszała na pobliskiej ulicy strzały. Na ustach młodej dziewczyny pojawiła się piana. Przez jakiś czas kobieta była poddawana egzorcyzmom, ponieważ ze względu na pianę, jej rodzina uznała, że została opętana.

Gdy egzorcyzmy nie pomogły, wezwano lekarzy, którzy stwierdzili zgon po tym jak nie wykryli u niej pulsu. Rodzina przygotowała dziewczynę do pogrzebu i szybko ją pochwała.

Dzień po pogrzebie zrozpaczony mąż 16-latki odwiedził jej grób i doznał szoku, ponieważ z grobowca dobywały się krzyki dziewczyny. Natychmiast rozpoczęto dramatyczną akcję ratunkową, ciężkimi młotami otwarto grobowiec, jednak było już za późno. Tym razem dziewczyna umarła naprawdę.

Świadkowie akcji ratowniczej przekonują, że ciało młodej dziewczyny było jeszcze ciepłe, gdy wyciągnięto je z trumny.

Lekarze przekonują teraz, że mogło dojść do ataku paniki, który tymczasowo zatrzymał akcję serca i nie mają sobie nic do zarzucenia.

https://www.youtube.com/watch?v=jLiln-5700I

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: premier impacto
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News