Z takiego poparcia minister sprawiedliwości z pewnością się nie ucieszy. Jeden z kluczowych gangsterów mafii pruszkowskiej zachwala poczynania Zbigniewa Ziobry.

Do tej pory politycy Prawa i Sprawiedliwości zapewniali, że to Platforma Obywatelska cieszy się największym poparciem wśród przestępców. Zaprzeczeniem tej teorii jest jednak Jarosław Maringe ps. Chińczyk, który upodobał sobie Ministra Sprawiedliwości.

Wiele razy padają pytania, dlaczego tak późno zaatakowałem układ prokuratorski, który stworzył „Masę”? Zdecydowałem się rok temu zaraz po oświadczeniu ministra Ziobry, który cały układ prokuratorski rozwalił. Zdegradował m.in. prokurator Kozłowską do prokuratury rejonowej, prokurator Korneluk został zdegradowany do prokuratury rejonowej – mówi w specjalnie nagranym filmie Jarosław Maringe.

Pochwala on również działania Zbigniewa Ziobry związane z sądownictwem. Zapewnia, że prokurator generalny może liczyć na jego pełne wsparcie. Komentatorzy zauważają jednak, że tego typu zwolennik może mu bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Teraz Ziobro próbuje rozwalić układ sądowy. Będzie mu bardzo trudno. Wszystko opiszę w książce. Wcześniej bałbym się o tym pisać, oni prawie doprowadzili do mojego samobójstwa – przekonuje były gangster.

 

źródło: facebook.com/Jarosław-Maringe-Chińczyk

...

Zobacz również