Kobieta pokazała twarz po pobiciu przez męża. Jednak nie to jest najbardziej przerażające

Kobieta pokazała twarz po pobiciu przez męża. Jednak nie to jest najbardziej przerażające Źródło: fot. facebook.com

Pobicie, jakiego doświadczyła jedna z mieszkanek Polski ze strony własnego męża, jest przerażające. Najgorsza jednak w całej sprawie nie jest przemoc, za którą mężczyzna odpowie przed sądem, a komentarze i reakcje internautów na wpis pokrzywdzonej kobiety.

Pobicie, którego ofiarą została Pani Martyna, jest bez wątpienia wstrząsającym aktem przemocy, jakiego ofiarą padają tysiące Polek. Groźby zabójstwa albo okaleczenia ze strony patologicznego małżonka nie były jednak najgorszymi ciosami, z jakimi musiała zmierzyć się kobieta. O wiele bardziej boleśni i toksyczni okazali się internauci oraz sąsiedzi poszkodowanej, którzy nie dość, że nie dali jej wsparcia, to jeszcze zaczęli ją obrażać i racjonalizować przemoc domową.

Pobicie pani Martyny. Bolesna reakcja internautów

Według Pani Martyny, jej mąż na samym początku związku zachowywał się jak przykładny kochający małżonek i ojciec dzieci. Niestety, ale w trakcie pożycia małżeńskiego mężczyzna stał się bardzo agresywny i zaczął stosować przemoc względem kobiety przemoc. - Na początku kochający mąż i ojciec dwojga dzieci, wspaniały przyjaciel z zadatkami na spędzenie całego życia. Przejawy wyciągania rąk w stosunku do mojej osoby ukrywałam i wmawiałam sama sobie, że to tylko kolejna kłótnia [...] prowokować go nie było trudno, bo przeszkadzało mu wszystko. W pewnym momencie naprawdę starałam się robić to, co on chce, ale dla niego zawsze było za mało. Nie powstrzymywała go nawet obecność dzieci. Wołałam o pomoc 2 godziny. Krzyczałam przez okno, prosiłam, żeby ktoś wezwał policję. Gdy udało mi się wyjść na klatkę, waliłam praktycznie w każde drzwi i błagałam, żeby ktoś zareagował - pisze kobieta na swoim Facebooku.

Znieczulica ze strony internautów

Pomimo tego, że wpis kobiety był ku przestrodze przed patologicznymi relacjami, to część internautów zaczęło atakować kobietę, że ta chce zniszczyć rodzinę i "zasłużyła na swoją karę, jak była słabą żoną". Zaczęli również insynuować kobiecie zdradę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "Zupa serio słona była", "wszyscy piszą, że ma zabrać dzieci od faceta, a co on, samotny ma zostać?" i "bez powodu, ot tak sobie, nikt nikomu krzywdy by nie zrobił", "adekwatnie za zdradę", "Dobrze zrobił", "trzeba było jednego faceta się trzymać, teraz są efekty" "wiele kobiet prowokuje do takich sytuacji" - pisali komentarze. Tak obrzydliwe uwagi nie przejęły Pani Martyny, która postanowiła raz na zawsze zakończyć związek z agresywnym współmałżonkiem. - Ci ludzie w ogóle mnie nie znają, to zupełnie obce osoby. Nie wiem, dlaczego to robią [...] Nie obchodzi mnie to, co piszą. Nie znają mnie i nie mają prawa oceniać. Mam tylko wielką nadzieję, że inne kobiety, które tak jak ja, bały się odejść i głośno mówić o tym, co przeżywają, zaczną to robić. Ja to zrobiłam, bo czułam, że to jedyna droga, by ludzie mi uwierzyli – powiedziała pani Martyna.
ZOBACZ TAKŻE
  1.  CBA zajmie się Kaczyńskim? Jest żądanie sprawdzenia jego oświadczenia majątkowego 
  2. Krystyna Pawłowicz ostro o taśmach Kaczyńskiego. Jej słowa rozjuszyły internautów 
  3. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
  4. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  5. Przepowiednie Jackowskiego właśnie TERAZ zaczęły się spełniać
 
Następny artykuł