Młoda dziennikarka – Liz Wheeler – jak sama mówi ma już dosyć poprawności politycznej obecnej w większości światowych mediów. Dała temu wyraz, w krótkim wejściu w swoim programie komentując sprawę zamachu w Manchesterze.

Amerykańska dziennikarka zarzuca ,,liberalnym politykom”, że w efekcie ich działań na całym świecie giną ludzie. Wykazuje ona, że zarówno oni, jak i media starają się nie mówić, o tym że za zamachami w Europie stoją głównie muzułmanie.

Istnieją pokojowi muzułmanie, którzy nie mają nic wspólnego z terroryzmem. Wiem to i znam takich, ale faktem jest, że terroryści dokonujący masowych zamachów robią to w imieniu swojej wiary – grzmi wzburzona obecną sytuacją dziennikarka.

Jak zaznacza, sami nazywają oni siebie często żołnierzami Kalifatu i mordują na podstawie prawa szariatu i wiary w Allaha. Dziennikarka zaprezentowała szereg przykładów zamachów z ostatniego czasu, za którymi stały motywacje religijne.

Czy mamy zacząć traktować zamachy jako normalność? – pyta swoich widzów Liz Wheeler.

Dziennikarka zauważa, że w 2016 brytyjska policja aresztowała aż 260 osób podejrzanych o planowanie zamachów terrorystycznych. W związku z tym apeluje ona do porzucenia politycznej poprawności, by powstrzymać mnożące się ataki.

https://www.youtube.com/watch?v=WuMqVC1K2c4

...

Zobacz również