Ci policjanci mogą mówić o ogromnym pechu. Jedno zdjęcie sprawiło, że ich kariera może zostać zakończona, a oni pożegnają się ze służbą. Komenda policji w Gostyniu już poinformowała, że nie będzie litości dla funkcjonariuszy.

Gostyńskich policjantów ucinających sobie drzemkę zobaczył jeden z mieszkańców miasta. Mężczyzna właśnie spacerował w pobliżu stadionu miejskiego, kiedy w oczy rzucił mu się radiowóz. Coś było jednak nie tak. Kiedy podszedł bliżej, zorientował się, że policjanci znajdujący się wewnątrz… śpią w najlepsze.

Przechodzień zrobił zdjęcie ucinającym sobie drzemkę mundurowym i wysłał je do mediów. Stamtąd zdjęcie trafiło do komendy miejskiej policji. Kiedy zobaczył je komendant, nie krył oburzenia. Już wiadomo, że w sprawie odbędzie się postępowanie dyscyplinarne.

Oficer prasowy gostyńskiej policji, Sebastian Myszkiewicz, zaznaczył już, że nakrytych na drzemce policjantów czekają surowe konsekwencje. Jak podkreślił, ich zachowanie jest nie tylko szkodliwe dla nich, ale godzi także w wizerunek wszystkich policjantów.

– Taka sytuacja jest niedopuszczalna, nie ma na to żadnego przyzwolenia i wytłumaczenia. Wobec policjantów, którzy spali podczas służby, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Takie sytuacje skutkują odpowiednimi karami od nagany, poprzez ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby na zajmowanym stanowisku, wyznaczeniem na niższe stanowisko służbowe, obniżenie stopnia, aż do wydalenia ze służby – mówi Myszkiewicz.

źródło: gostyn24.pl

źródło: gostyn24.pl

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości

...

Zobacz również