Po tym filmie przeciwnicy Trumpa masowo współczują Melanii. "Zmieniłam podejście do niej!" (video)

Po tym filmie przeciwnicy Trumpa masowo współczują Melanii. "Zmieniłam podejście do niej!" (video) Źródło:

Zaprzysiężenie Donalda Trumpa na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych przeszło bez większych wpadek. W sieci pojawiło się jednak nagranie, które sprawiło, że przeciwnicy nowego prezydenta zaczęli współczuć jego żonie.

Podczas zaprzysiężenia Donalda Trumpa na nowego prezydenta USA, jego żona pozostawała raczej w jego cieniu.

W sieci pojawiło się jednak nagranie, które sprawiło, że przeciwnicy 45. prezydenta Stanów zaczęli współczuć Pierwszej Damie.

Na krótkim nagraniu widzimy jak Trump odwraca się do swojej żony. Ta szeroko się do niego uśmiecha, jednak natychmiast po tym jak prezydent USA odwraca od niej wzrok - jej uśmiech wymownie znika.

Nagranie sprawiło, że żeńska część przeciwników Trumpa zmieniła podejście do jego żony. Po jej reakcji zaczęto wnioskować, że życie u boku miliardera a teraz prezydenta niekoniecznie musi być szczęśliwe. Ogromna część komentarzy wyraża współczucie dla Pierwszej Damy.

Wielu internautów przekonuje, że to krótkie nagranie jest puszczone od tyłu. Jednak w rzeczywistości nie jest co widać w poniższym nagraniu (z innego ujęcia w ok 1:20:00). https://www.youtube.com/watch?v=Z7hET4Xp0qQ&feature=youtu.be&t=4857 bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News