Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Fani Wiśniewskiego zaniemówili

Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Fani Wiśniewskiego zaniemówili Źródło:

Michał Wiśniewski swoim najnowszym wpisem na Instagramie zaskoczył wszystkich fanów. Na coś takiego fani Ich Troje czekali od wielu lat. Gdy już prawie wszyscy stracili nadzieję, Wiśniewski wyskoczył z prawdziwą bombą.

Pomimo że zespół Ich Troje lata świetności ma już za sobą, grupa nadal jest obecna na polskiej scenie muzycznej i ma oddaną rzeszę fanów. Teraz zespół wystąpi na nadchodzącym festiwalu w Opolu, który organizuje Polsat. Muzycy przygotowali na swój występ coś specjalnego, zaskakując wszystkich swoich fanów, którzy na taką wiadomość czekali od lat.

Michał Wiśniewski: Justyna Majkowska wystąpi w Opolu

Majkowska była wokalistką zespołu, gdy grupa odnosiła największe sukcesy. Fani zapamiętali ją z największych hitów zespołu takich jak "Powiedz" i "Zawsze z tobą chciałbym być". Piosenkarka rozstała się z zespołem w 2003 roku, fani bardzo ubolewali nad jej decyzją, licząc na to, że kiedyś jeszcze wróci. Niestety z każdym kolejnym rokiem szanse i nadzieje coraz bardziej malały. Teraz ich prośby spełnią się, ponieważ Michał Wiśniewski zapowiedział, że Majkowska wystąpi razem z Ich Troje podczas koncertu w Opolu. Fani w komentarzach oszaleli ze szczęścia, momentalnie post został zalany radością ludzi, którzy tyle czekali na powrót Majkowskiej. Według wielu fanów zespołu była najlepszą wokalistką w historii grupy. Jednak ten post wiąże się też i ze smutną rzeczą, ponieważ najprawdopodobniej jest to jednorazowy wspólny występ dawnych przyjaciół z zespołu. Podczas koncertu będzie obchodzony jubileusz zespołu i najprawdopodobniej to wydarzenie jest powodem powrotu dawnej wokalistki. Nie wykluczone, że Majkowska pojawi się jeszcze na scenie u boku Wiśniewskiego, jednak w tej kwestii nie ma nic pewnego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiatr będzie wiał 100km/h! Przerażające burze nadciągają nad Warszawę i inne metropolie
  2. Już NIE PiS! Jaką partię popiera teraz Tadeusz Rydzyk?
  3. Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News