To wiadomości z ostatniej chwili. Po dymisji Beaty Szydło ruszyła lawina. Sypie się cały rząd, który czeka na rekonstrukcję. Poznaliśmy właśnie kolejne nazwisko człowieka, który odchodzi.

Rafał Bochenek, rzecznik rządu zdecydował się odejść z pracy. Jego decyzja jest zaskakująca. Trudno stwierdzić, co jest jej przyczyną. Bochenek poinformował o swoim odejściu dziennikarzy za pośrednictwem Twittera.

ZOBACZ TAKŻE: Rzecznik premier przerywa milczenie! Mamy komentarz ws. dymisji Szydło

– Drodzy dziennikarze, Za nami 2 lata intensywnej pracy i wspaniałego doświadczenia! Znając trud i tempo pracy w mediach, w polityce cieszę się, że w informacyjnym zgiełku stworzyliśmy płaszczyznę wzajemnego zrozumienia, choć nie zawsze zgadzaliśmy się. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ! – oznajmił.

Ruszyła lawina. Trwa rekonstrukcja

To już druga dymisja związana z rządem. Od dwóch miesięcy trwały przygotowania do zmian w składzie Rady Ministrów. Media spekulowały, którzy ministrowie odejdą z pewnością, którzy zaś zostaną.

O dymisji Beaty Szydło mówiło się regularnie właściwie od początku. Spekulowano jednak, czy jej następcą będzie któryś z ministrów, czy też sam Jarosław Kaczyński. W pewnym momencie zaczęło się dość jednoznacznie klarować, że następcą Szydło będzie Mateusz Morawiecki.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki premierem to sposób na zniszczenie DUDY! Niesamowity plan

Faktycznie w czwartek wieczorem poinformowano, że Beata Szydło podaje się do dymisji, zaś misję tworzenia nowego rządu powierzy się ministrowi finansów i rozwoju Mateuszowi Morawieckiemu. Nikt jednak nie spodziewał się, że w tym samym czasie, w momencie poważnych zawirowań politycznych dymisje posypią się coraz szybciej.

Teraz jednak okazuje się, że kolejną osobą, która rezygnuje z pracy w rządzie, jest jego rzecznik. ta decyzja jest niezwykle zaskakująca.

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Zobacz również