Po Szydło ruszyła lawina! Rząd się sypie, jest kolejna kluczowa dymisja

Po Szydło ruszyła lawina! Rząd się sypie, jest kolejna kluczowa dymisja

To wiadomości z ostatniej chwili. Po dymisji Beaty Szydło ruszyła lawina. Sypie się cały rząd, który czeka na rekonstrukcję. Poznaliśmy właśnie kolejne nazwisko człowieka, który odchodzi.

Rafał Bochenek, rzecznik rządu zdecydował się odejść z pracy. Jego decyzja jest zaskakująca. Trudno stwierdzić, co jest jej przyczyną. Bochenek poinformował o swoim odejściu dziennikarzy za pośrednictwem Twittera. ZOBACZ TAKŻE: Rzecznik premier przerywa milczenie! Mamy komentarz ws. dymisji Szydło - Drodzy dziennikarze, Za nami 2 lata intensywnej pracy i wspaniałego doświadczenia! Znając trud i tempo pracy w mediach, w polityce cieszę się, że w informacyjnym zgiełku stworzyliśmy płaszczyznę wzajemnego zrozumienia, choć nie zawsze zgadzaliśmy się. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ! - oznajmił.

Ruszyła lawina. Trwa rekonstrukcja

To już druga dymisja związana z rządem. Od dwóch miesięcy trwały przygotowania do zmian w składzie Rady Ministrów. Media spekulowały, którzy ministrowie odejdą z pewnością, którzy zaś zostaną. O dymisji Beaty Szydło mówiło się regularnie właściwie od początku. Spekulowano jednak, czy jej następcą będzie któryś z ministrów, czy też sam Jarosław Kaczyński. W pewnym momencie zaczęło się dość jednoznacznie klarować, że następcą Szydło będzie Mateusz Morawiecki. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki premierem to sposób na zniszczenie DUDY! Niesamowity plan Faktycznie w czwartek wieczorem poinformowano, że Beata Szydło podaje się do dymisji, zaś misję tworzenia nowego rządu powierzy się ministrowi finansów i rozwoju Mateuszowi Morawieckiemu. Nikt jednak nie spodziewał się, że w tym samym czasie, w momencie poważnych zawirowań politycznych dymisje posypią się coraz szybciej. Teraz jednak okazuje się, że kolejną osobą, która rezygnuje z pracy w rządzie, jest jego rzecznik. ta decyzja jest niezwykle zaskakująca.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News