Ta historia może wzruszyć każdego. Polska dziennikarka, prezenterka Joanna Górska wróciła na antenę. Od wielu miesięcy nie można było zobaczyć jej w telewizji, bowiem walczyła z rakiem. Teraz jednak pokonała chorobę i wraca pełna pasji i uśmiechu.

Joanna Górska we wrześniu ubiegłego roku zniknęła z anteny Polsatu. Najwięksi fani dziennikarki zaczęli wypytywać ją w mediach społecznościowych, co jest tego przyczyną. Kobieta w końcu wyjawiła prawdę – walczyła z rakiem.

Joanna Górska wygrała z chorobą

Wiele miesięcy walki z chorobą, chemia, utrata włosów i dramatyczne przeżycia – to wszystko wzmocniło dziennikarkę, zamiast ją osłabić. W poniedziałek wróciła na antenę telewizji Polsat News, by tam poprowadzić pierwszy od wielu miesięcy serwis informacyjny.

Prezenterka wystąpiła w swoich naturalnych, krótkich jeszcze, odrastających włosach. Nie zakładała peruki, nie miała także na głowie chustki, w której pozowała do zdjęć wrzucanych na Facebooka jeszcze kilka miesięcy temu. Nie ukrywa swojej radości z powrotu, także jej fani przyznają, że ucieszył ich widok ulubionej dziennikarki.

– Oczy musiałam przetrzeć, jak zobaczyłam panią na antenie. Super! Bardzo miłe zaskoczenie – pisze internautka na Facebooku.

Górska przestrzega wszystkich

O powrocie na antenę poinformowała na kilka minut przed emisją pierwszego po wielu miesiącach serwisu informacyjnego z jej udziałem. Wrzuciła na Facebooka zdjęcie ze studia telewizyjnego podpisane „dzień dobry”. Widać na nim, że jest zadowolona z powrotu do swojego „naturalnego środowiska”.

Dziennikarka otwarcie mówi o swojej chorobie. Przestrzega wszystkich i przypomina im, żeby nie bagatelizowali jakichkolwiek niepokojących objawów. Przyznaje, że sama zwalczyła chorobę tylko dzięki temu, że nie zbagatelizowała guzka na piersi, który lekarz ocenił jako „prawdopodobnie niegroźny torbiel”.

Mówi o swojej chorobie ze szczegółami, mając nadzieję, że w ten sposób przekona wszystkich innych ludzi, a szczególnie kobiety, do regularnego badania się.

– Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse – napisała w październiku, niedługo po tym, jak zniknęła z anteny. Dziś te słowa podtrzymuje.

Joanna Górska
fot. facebook.com/jgoralka
Joanna Górska
fot. facebook.com/jgoralka

WARTO PRZECZYTAĆ: 

  1. Rozenek-Majdan może STRACIĆ PROGRAM! Fala krytyki internautów
  2. Ta chemioterapia była ostatnią. Koniec piekła Joanny Górskiej
  3. Koszmarna tragedia znanej dziennikarki Polsatu. „Módlcie się za mnie”

Obawiasz się choroby nowotworowej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Internauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetu


12 ostrych cytatów Marii Czubaszek, które uczynią twój dzień lżejszym

Zobacz również