Po raku nie ma śladu. Przepiękna Górska wróciła na wizję, wygląda CUDOWNIE
Jan Odyniec - 13 Marca 2018

Po raku nie ma śladu. Przepiękna Górska wróciła na wizję, wygląda CUDOWNIE

Ta historia może wzruszyć każdego. Polska dziennikarka, prezenterka Joanna Górska wróciła na antenę. Od wielu miesięcy nie można było zobaczyć jej w telewizji, bowiem walczyła z rakiem. Teraz jednak pokonała chorobę i wraca pełna pasji i uśmiechu.

Joanna Górska we wrześniu ubiegłego roku zniknęła z anteny Polsatu. Najwięksi fani dziennikarki zaczęli wypytywać ją w mediach społecznościowych, co jest tego przyczyną. Kobieta w końcu wyjawiła prawdę - walczyła z rakiem.

Joanna Górska wygrała z chorobą

Wiele miesięcy walki z chorobą, chemia, utrata włosów i dramatyczne przeżycia - to wszystko wzmocniło dziennikarkę, zamiast ją osłabić. W poniedziałek wróciła na antenę telewizji Polsat News, by tam poprowadzić pierwszy od wielu miesięcy serwis informacyjny. Prezenterka wystąpiła w swoich naturalnych, krótkich jeszcze, odrastających włosach. Nie zakładała peruki, nie miała także na głowie chustki, w której pozowała do zdjęć wrzucanych na Facebooka jeszcze kilka miesięcy temu. Nie ukrywa swojej radości z powrotu, także jej fani przyznają, że ucieszył ich widok ulubionej dziennikarki. - Oczy musiałam przetrzeć, jak zobaczyłam panią na antenie. Super! Bardzo miłe zaskoczenie - pisze internautka na Facebooku.

Górska przestrzega wszystkich

O powrocie na antenę poinformowała na kilka minut przed emisją pierwszego po wielu miesiącach serwisu informacyjnego z jej udziałem. Wrzuciła na Facebooka zdjęcie ze studia telewizyjnego podpisane "dzień dobry". Widać na nim, że jest zadowolona z powrotu do swojego "naturalnego środowiska". Dziennikarka otwarcie mówi o swojej chorobie. Przestrzega wszystkich i przypomina im, żeby nie bagatelizowali jakichkolwiek niepokojących objawów. Przyznaje, że sama zwalczyła chorobę tylko dzięki temu, że nie zbagatelizowała guzka na piersi, który lekarz ocenił jako "prawdopodobnie niegroźny torbiel". Mówi o swojej chorobie ze szczegółami, mając nadzieję, że w ten sposób przekona wszystkich innych ludzi, a szczególnie kobiety, do regularnego badania się. - Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse - napisała w październiku, niedługo po tym, jak zniknęła z anteny. Dziś te słowa podtrzymuje.Joanna Górska fot. facebook.com/jgoralkaJoanna Górska fot. facebook.com/jgoralkaWARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Rozenek-Majdan może STRACIĆ PROGRAM! Fala krytyki internautów
  2. Ta chemioterapia była ostatnią. Koniec piekła Joanny Górskiej
  3. Koszmarna tragedia znanej dziennikarki Polsatu. "Módlcie się za mnie"
ZAMIANA
Internauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetuInternauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetuCzytaj dalej
maria_czubaszek12 ostrych cytatów Marii Czubaszek, które uczynią twój dzień lżejszymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News