Minęło wiele lat od śmierci Magika. Jego żona przerywa milczenie. Opowiedziała o łączącym ich uczuciu. To, co mówi, jest wstrząsające.

Obraz „Jesteś Bogiem” pobił rekordy oglądalności. Film opowiada o legendarnej grupie Paktofonika. Pokazana tam historia działalności hip-hopowej grupy skoncentrowana jest wokół rapera Piotra „Magika” Łuszcza. Jego samobójcza śmierć wstrząsnęła całą Polską. Jego żona, Justyna Łuszcz opowiedziała w wywiadzie o miłości, która ich połączyła.

ZOBACZ TAKŻE: Słynny raper przedawkował. Słuchały go miliony z całego świata

Żona Magika przerywa milczenie

Miłość tych dwojga była szalona.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy się osiem lat temu w katowickim Mega Clubie na imprezie rockowej. Wtedy miał długie włosy i kolczyki, wyglądał ekstrawagancko. Później tygodniami kręciłam mu dredy. Nocami wskakiwał do mnie przez okno. Żyliśmy jak w bajce. Nigdy się z nim nie nudziłam. Wpadał o szóstej rano: „Idziemy na spacer na hałdy”. Albo: „Ładna pogoda, piknik trzeba zrobić – wspomina w wywiadzie Justyna.

Później zrobiło się Piotrkowi tak ciężko, tak źle, że nie umiałam mu pomóc. Trzeba było się rozstać, żeby kiedyś móc wrócić do siebie. Zdecydowałam się na separację, wspomniałam nawet o rozwodzie. Piotrek odmówił. Tłumaczyłam mu: będziesz wolny. Odpowiedział: „Wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na cały świat?”. Poradziłam, żeby myślał o sobie, nie o całym świecie. Ale to on, skubany, miał rację. Dobro – uśmiech, podanie ręki – rozchodzi się jak fala. Zło tak samo. Człowiek jest częścią świata.

ZOBACZ TAKŻE: Matka Przybylskiej przerywa milczenie! Dusiłam to w sobie przez miesiące

Po jego śmierci, Justyna Łuszcz nie potrafi o nim zapomnieć, porzuciła terapię oraz leki, mówi, że nigdy o nim nie zapomni.

źródło: plotek.pl

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]


Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

...

Zobacz również