Mam nadzieję, że PiS wycofa się z pomysłu totalnego upartyjnienia i zawłaszczenia Samorządów. Jedno pewne – obojętnie wobec tych „pomysłów” stać nie będę. I z każdym, kto im się sprzeciwi gotów jestem iść razem, w celu obrony JOW na poziomie Samorządów.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromny ROZŁAM w Kukiz’15! Czołowi posłowie wyrzuceni

A tak na marginesie – zauważyliście, że PO nie komentuje nawet „propozycji” PiS? Przyczyna prosta – rękami PiS gwarantują sobie udział w dwupartyjnym podziale Polski, bo tak by się w Samorządach stało, gdyby PiS mimo wszystko przepchnął swój projekt. I wówczas mielibyśmy tylko POPiS. I wymianki przy władzy raz na jakis czas tych samych (od lat) ludzi. Przywożonych – jak za komuny – „w teczkach” od pierwszych sekretarzy z Warszawy.

[…]

W UK przed wyborami kandydat na posła (również ten, który sprawuje jeszcze mandat posła) chodzi „od drzwi do drzwi” wyborców i odbiera od nich instrukcje. U nas instrukcje daje wódz a Naród wybiera jedną z 2 partii na zasadzie wyboru między dżumą a cholerą.

ZOBACZ TAKŻE: Kukiz zmieszał z błotem nowego idola prawicy: ZDRADZIŁ wszystkich

Proszę porównać stopień rozwinięcia Państw posługujących się ordynacją większościową (np. UK, USA, Francja, Australia, Japonia) względem tych, które posiadają „polską” ordynację ( Irak, Afganistan).

[…]

Najpierw za wszelką cenę należy obronić JOW-y w Samorządach. Czy w czasach wojny zastanawiasz się, czy osoba która wraz z Tobą ma wspólny interes w pokonaniu przeciwnika ma takie same jak Ty wyobrażenia i poglądy? Nie, bo priorytetem jest pokonać wroga.

Paweł Kukiz

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również

Zobacz również