Po co była dzisiejsza rekonstrukcja? Publikujemy Wielki Plan Kaczyńskiego

Po co była dzisiejsza rekonstrukcja? Publikujemy Wielki Plan Kaczyńskiego

My już wiemy, po co była dzisiejsza rekonstrukcja rządu. To jest wielki plan Kaczyńskiego. Dzięki takim posunięciom może wygrać przyszłe wybory, ale to nie jest najwyższa stawka.

Dzisiejsza rekonstrukcja rządu to świetne posunięcie zarówno premiera Morawieckiego i prezydenta Dudy, jak i Jarosława Kaczyńskiego. Wizerunkowo jest o niebo lepiej, pozbyli się ze składy najbardziej nielubianych ministrów, czyli Macierewicza, Waszczykowskiego, Szyszko i Radziwiłła. ZOBACZ TAKŻE: SEKS-AFERA przyćmiła rekonstrukcję! Posłanki PiS przerywają milczenie Nowy rząd ma przed sobą 2 lata, by poprawić wizerunek Prawa i Sprawiedliwości i prócz kontynuacji tego, co się udało, czyli np. programu 500+, będą musieli naprawić rzeczy, jakie im się nie powiodły. To ciężki orzech do zgryzienia, ale zapowiada się, że Morawieckiemu się powiedzie i przyszłe wybory będą należały do PiS.

Wielki plan Kaczyńskiego

Wygrana to jednak niejedyny i nie najważniejszy cel. Wielki plan Kaczyńskiego zakłada, że w następnych wyborach zdobędą większość konstytucyjną i wtedy będą mogli robić, co im się tylko podoba. Opozycja wtedy nie będzie stanowiła żadnego problemu i co więcej, w tym momencie, jeżeli się nie zjednoczą, to mogą się jedynie przyglądać jak Prawo i Sprawiedliwość rośnie w siłę. ZOBACZ TAKŻE: Wyciekło! Macierewicz odszedł, bo ucieka przed wrogami. „Chcą mnie zabić” Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News