Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w życiu zawodowym. Przez ostatnie 21 lat była wierna TVP, co nie oznacza, że jej praca była monotonna. Na swoim koncie ma wiele, bardzo zróżnicowanych programów.

O odejściu Pauliny Chylewskiej z TVP telewizja poinformowała sama za pośrednictwem swojego Facebooka. Wszystko wskazuje na to, że z dziennikarką rozstała się w zgodzie. W opublikowanym poście TVP dziękuje Chylewskiej za współpracę i podkreśla, że była ona uwielbiana przez swoich przełożonych.

21 lat – to szmat czasu! W Telewizji Polskiej stawiała pierwsze kroki, to tu Jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Lubiana przez widzów, koleżanki i kolegów oraz szefów – Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym – czytamy na Facebooku TVP.

Telewizja przypomniała, że Chylewską starsi widzowie kojarzyć mogą jeszcze z programu „Rower Błażeja”. Młodsi z serwisów sportowych czy programów śniadaniowych.

Pamiętamy Paulinę z „Roweru Błażeja”, serwisów sportowych, budziła nas rano z programami „Kawa, czy herbata?” i „Dzień Dobry Polsko”. Sprawdzała naszą wiedzę w Wielkich Testach. Spotykaliśmy się z Nią podczas różnych wydarzeń muzycznych, kulturalnych. Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i pełna charyzmy – pożegnało dziennikarkę TVP.

...

Zobacz również