Złośliwi powiedzą, że to dowód na „sezon ogórkowy w pełni”. Ci pamiętliwi przypomną natomiast ostatnią wpadkę TVP. Tak czy inaczej, znów wyszło bardziej śmiesznie niż praktycznie. Pytanie na Śniadanie zaskoczyło widzów w stylu nieudanego makijażu na Sylwestra.

Internauci znów są bezlitośni dla TVP, które ich zdaniem wcale nie popisało się kreatywnością, a naraziło na śmieszność. Wszystko przez materiał o „praktycznych fryzurach na plażę”, w którym stylistka fryzur Dorota Wodzińska przekonywała, że takie ułożenie włosów jest lepsze od innego.

Wodzińska na antenie zaprezentowała trzy fryzury, które są jej zdaniem najlepsze podczas wypadu na plażę. O dziwo, kreacje stylistki daleko odbiegają od tego, co faktycznie ma być praktyczne. Jak wskazują komentatorzy, kobieta na plaży chce jedynie, by jej włosy nie przeszkadzały w opalaniu się i kąpieli, a przy tym dobrze wyglądały. To, co zaprezentowała ekspertka, daleko odbiega jednak od wizji Polek.

Modelki czesane przez nią uśmiechały się same do siebie, co internauci jednoznacznie zinterpretowali. Ich zdaniem, kobiety same dobrze wiedziały, że nie wyglądają korzystnie. Fryzury zaprezentowane w Pytaniu na Śniadanie były po prostu wydumane i niespecjalnie przypadły do gustu widzom, co widać w komentarzach do materiału na YouTube.

Pojawiają się głosy, że ta wtopa z fryzurami to kolejna ogromna taka wpadka TVP – pierwszą miały być sławne już „makijaże na Sylwestra”. W tych kreacjach kobiety wyglądały naprawdę groteskowo, co również odbiło się szerokim echem w sieci i poza nią. Najbardziej uszczypliwi komentatorzy wskazują, że PnŚ pokazuje „jak się nie stroić”.

https://www.youtube.com/watch?v=PaVA-pZ3r0Y

...

Zobacz również