Krew, krzyk i wygięte w różnych kierunkach kończyny zarejestrowała kamera, którą nagrywano egzorcyzm w Meksyku. Kobieta, która miała być opętana przez demona, pluła krwią i przemawiała w nieznanym języku. Dla części opinii publicznej, to żadne opętanie, tylko choroba psychiczna lub nawet efekty specjalne. 

Opętaną umieszczono w kręgu narysowanym na ziemi, co miało prawdopodobnie pomóc uwolnić ją spod panowania demona. Otoczona przez mężczyzn, którzy w trakcie rytuału klepali ją i przytrzymywali, poddawana była egzorcyzmowi.

Na nagraniu można zobaczyć jak zajmujący się wypędzaniem demona mężczyzna przemawia do kobiety. Ta po chwili zaczyna mu odpowiadać w niezrozumiałym języku. Wtedy egzorcysta wykrzykuje rozkazy do winnego opętania demona. Chwilę później zakrwawiona kobieta upada bezwładnie.

W trakcie rytuału można usłyszeć słowa po hiszpańsku, a brytyjskie media dodają, że całe wydarzenie miało miejsce w Meksyku. W tym kraju egzorcyzmy są bardzo popularne. Ma to wynikać z tego, że Meksykanie mocno wierzą w istnienie diabła. Popyt na wypędzanie złych demonów jest tam tak duży, że meksykański Kościół Katolicki postanowił zwiększyć liczebność księży-egzorcystów.

Ze względów na szokującą treść – między innymi krew, którą kobieta wypluwa w dużych ilościach – ostrzegamy, że materiał adresowany jest tylko do widzów o mocnych nerwach.

https://www.youtube.com/watch?v=jKPlHr962kY

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: mirror.co.uk, youtube.com
pt

...

Zobacz również