Gwiazda kultowego serialu TVP nagle zniknęła z telewizji. Co się stało?

Gwiazda kultowego serialu TVP nagle zniknęła z telewizji. Co się stało?

"Plebania" to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich seriali. Produkcja wypromowała wiele gwiazd, ale niektóre z nich po skończeniu swojej przygody z serialem nagle zniknęły. Poznaliśmy historię jednej z nich.

"Plebania" przez ponad 11 lat emitowana była na stacji TVP, a pierwszy odcinek serialu widzowie obejrzeli w drugiej połowie 2000 roku. Z tą produkcją związanych było wiele kultowych postaci, z czego szczególnie jedna zapadła w pamięć Polaków. Mowa oczywiście o Januszu Traczu, który stał się najbardziej znanym antagonistą w polskich serialach. Również pozytywne postacie wkradły się w łaski fanów produkcji, a bez wątpienia należy do nich Irena, w którą wcieliła się Małgorzata Teodorska.

"Plebania": gwiazda serialu nagle zniknęła

Postaci granej przez Teodorską bez wątpienia nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi tego serialu. Jednak aktorka również może się pochwalić bardzo ciekawą historią w swoim życiu prywatnym. Teodorska w bardzo młodym wieku, bo zaledwie mając 17 lat, urodziła swoją córkę. Jeszcze przed maturą miał miejsce jej ślub, jednak małżeństwo przyszłej aktorki nie trwało zbyt długo. Wszystko dlatego, że całe życie marzyła o wielkiej karierze, a jej mąż chciał za wszelką cenę zamknąć ją w swoim mieszkaniu. Jednak Teodorska nie zamierzała na to przystać, rozstała się z mężem i rozpoczęła pracę nad swoją przyszłą karierą. Udało jej się zagrać również w takich produkcjach jak "M jak miłość". Mimo że nie posiadała wykształcenia aktorskiego, to widzowie wprost ją pokochali. Aktorka nagle zniknęła zarówno z show-biznesu, jak i Polski. Wiele osób wróżyło jej prawdziwie świetlaną karierę, ale widząc, że kobieta nie pojawia się w kolejnych produkcjach, zaczęto się zastanawiać, co się z nią stało.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazało się, że Małgorzata Teodorska wyjechała z naszego kraju i osiedliła się w Dubaju. Powodem, dla którego aktorka opuściła Polskę była miłość. - Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca - wyjaśnia aktorka w wywiadzie. Może jeszcze nadejdzie taki dzień, że aktorka zdecyduje się na powrót do ojczyzny i ponowny start w show-biznesie. Dla jej fanów bez wątpienia byłaby to wspaniała nowina. Plebania źródło: Youtube/Bebellebymegi Małgorzata Teodorska udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi vloga, gdzie udziela porad urodowych.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. To poszło na wizji DDTVN! Widzowie w pośpiechu zmieniali kanał
  2. Młody Martyniuk znowu wywołał skandal. Oburzająco skomentował słowa matki
  3. Brytyjskie media piszą o oszustwie księcia. Dlaczego kłamie?
  4. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  5. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News