Dramat Babci Józi z "Plebanii". Po śmierci męża przeżywa koszmar

Dramat Babci Józi z "Plebanii". Po śmierci męża przeżywa koszmar

Od lat jest obecna w naszym domu za pośrednictwem telewizji. Znamy ją z Plebanii, Klanu, Miodowych Lat. Katarzyna Łaniewska odkąd straciła swojego ukochanego męża, przeżywa prawdziwy koszmar.

Katarzyna Łaniewska jest znaną i lubianą polską aktorką. Zasłynęła przede wszystkim rolą gosposi w Plebanii, ale znamy ja także z takich hitowych seriali jak Miodowe Lata czy Klan.

Katarzyna Łaniewska straciła męża

Ostatnio kojarzona z pozytywnymi postaciami aktorka przeżywa prawdziwy dramat. Zmarł jej ukochany mąż i Katarzyna Łaniewska zupełnie nie może sobie z tym poradzić. Wspierają ja bliskie osoby. - Mąż, choć oglądały się za nim kobiety, nigdy mi nie dał powodów do zazdrości, nie kłócimy się nawet przez telefon - opowiadała aktorka 3 lata temu, wspominając o tym, jak perfekcyjnym są małżeństwem. Mąż aktorki, Andrzej Błaszczak odszedł po długiej chorobie na początku kwietnia. To złamało artystce serce. Nie był on bowiem tylko jej małżonkiem i miłością życia, ale także najlepszym przyjacielem. Po stracie najważniejszej osoby w swoim życiu nie może się odnaleźć i przeżywa prawdziwy koszmar. Para poznała się w 1976 roku. Ona miała już za sobą zakończone rozwodem małżeństwo z Antonim Gogolewskim. Po tym jak porzucił ją dla Ireny Dziedzic, ciężko jej było komuś zaufać. Dla Łoniewskiej, mąż Andrzej, z zawodu inżynier mechanik, zbudował dom w podwarszawskiej wsi Glinianka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński otwarcie o homoseksualizmie. Będzie skandal?
  2. Kaczyński grozi palcem. „UWAŻAJCIE!”
  3. PiS się nie zatrzymuje! Wiadomo od kiedy będą wypłacać 300+
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News