Smutne informacje o Katarzynie Łaniewskiej, słynnej babci Józi z "Plebanii". Pozostała jej modlitwa

Smutne informacje o Katarzynie Łaniewskiej, słynnej babci Józi z "Plebanii". Pozostała jej modlitwa Źródło: TRICOLORS/East News

"Plebania" i postać babci Józi utkwiły w pamięci Polaków. Niestety, jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce, podzieliła się ostatnio niebywale smutnym wyznaniem. Katarzyna Łaniewska zdradziła, jakie emocje ostatnio jej towarzyszą.

"Plebania" to polski serial, który przez lata był emitowany na antenie telewizji polskiej TVP1. Serial stał się bardzo popularny w kraju, a wiele Polaków z chęcią przyglądało się losom księży na plebanii w Tulczynie. Jedną z największych gwiazd serialu była bez wątpienia Katarzyna Łaniewska, wcielająca się w niezapomnianą postać babci Józi, gospodyni. 

Katarzyna Łaniewska z serialu "Plebania" wyznała smutną prawdę 

Katarzyna Łaniewska w ostatnich dniach rozmawiała z "Życiem na Gorąco". Znana polska aktorka wyznała, jak żyje w ostatnich miesiącach. Okazuje się, że życie serialowej babci Józi nie jest usłane różami i przechodzi ostatnio trudne chwile, które musi znosić w samotności. Jej rodzina coraz rzadziej pojawia się, by spędzić z nią czas. 

- Samotność, szczególnie na stare lata, jest bardzo przykra i dojmująca. Mówię oczywiście o sobie. Ale myślę też, że takich odosobnionych osób, takich jak ja, jest bardzo dużo - zdradziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co więcej, Katarzyna Łaniewska dodała, że brakuje jej nie tylko towarzystwa, ale i bliskości. Dwa lata temu odszedł Andrzej Błaszczak, mąż aktorki, z którym spędziła 40 lat. Od tego czasu gwiazda serialu "Plebania" jest sama. 

- Rozmowy przez telefon to nie to samo. Brakuje mi takiej prawdziwej, w cztery oczy. Albo na przykład potrzymania bliskich za rękę - dodała. 

Gwiazda serialu "Plebania" ma jeden sposób na przetrwanie ciężkich chwil 

- Modlitwa mnie jakoś trzyma. Nie wyobrażam sobie życia bez niej - zaznaczyła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Szumowski chce zrezygnować z funkcji ministra zdrowia? Zaskakujące doniesienia

Katarzyna Łaniewska w ciężkich chwilach skupia się na modlitwie. Codzienna rozmowa z Bogiem w zaciszu własnego domu to coś, co dodaje jej siły. Na szczęście teraz aktorka już może pojawiać się także w kościele, by z innymi wiernymi modlić się w świątyni i nie odczuwać samotności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron
  4. W ostatniej chwili podjęto decyzję o wyborach. Oficjalnie potwierdzono wprowadzenie nakazu w konkretnych regionach Polski
  5. 500 albo 1000 złotych na głowę dla nawet 6,5 miliona osób. Polacy w końcu dowiedzieli się, jak bez wysiłku mogą dostać pieniądze
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News