Ksiądz z "Plebanii" nie krył swojego oburzenia. Natychmiast opublikował zdjęcia, nie może znieść takiej sytuacji

Ksiądz z "Plebanii" nie krył swojego oburzenia. Natychmiast opublikował zdjęcia, nie może znieść takiej sytuacji Źródło: Screen "Plebania" TVP

"Plebania" sprawiła, że aktor stał się rozpoznawalny w całej Polsce, a widzowie szybko obdarzyli go ogromną sympatią. Niedawno Włodzimierz Matuszak opublikował w sieci zdjęcie sytuacji, która wywołała u niego ogromny gniew. Gwiazdor skomentował tę sprawę w kilku ostrych słowach.

"Plebania" to serial, który przyniósł Włodzimierzowi Matuszakowi ogromną popularność. Aktor zyskał sympatię widzów jako dobroduszny ksiądz proboszcz, jednak w życiu prywatnym gwiazdor nie ma w sobie tyle wyrozumiałości, co jego serialowy bohater. Niedawno aktor w ostrych słowach skomentował sytuację, która wydarzyła się przy jego domu.

"Plebania" - gwiazdor serialu nie mógł dłużej milczeć, jest wściekły

Włodzimierz Matuszak największą popularność zdobył dzięki roli księdza proboszcza w serialu TVP "Plebania". Dobroduszny duchowny był jedną z ulubionych postaci widzów, jednak w życiu prywatnym aktorowi daleko do stoickiej postawy, którą reprezentował jego serialowy bohater. Niedawno wściekły gwiazdor opublikował w sieci ostry komentarz do sytuacji, która miała miejsce tuż przy jego mieszkaniu. Do postu dołączył zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Plebanii" opublikował w sieci wymowne zdjęcia

Na zdjęciach, opublikowanych na profilu facebookowym przez Włodzimierza Matuszaka, widać stertę śmieci, pozostawioną przez sąsiadów aktora przed wejściem do pomieszczenia z pojemnikami na odpady. 

- Januszu, Grażyno, Brajanku, Dżesiko. To, co widzicie na zdjęciach, to wbrew pozorom nie jest zsypem dla waszych nieposegregowanych śmieci. Pomieszczenie, gdzie składamy śmieci istnieje za tymi tajemniczymi, szarymi drzwiami - zaczął swój wpis aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Córka przekazała informacje o śmierci, walczył do samego końca

Wściekły gwiazdor zaapelował do mieszkańców, by lepiej dbali o czystość na terenie spółdzielni mieszkaniowej. To nie pierwszy raz, kiedy aktor zwraca publicznie uwagę na niestosowne zachowanie społeczeństwa. Niedawno opisywał w sieci historię, która spotkała go w osiedlowym sklepie. Gwiazdor "Plebanii" był świadkiem awantury o maseczkę ochronną.

- Zadajcie sobie odrobinę trudu i nie zostawiajcie przed wejściem do budynku tego syfu. Dzieje się tak regularnie w czasie weekendu. Kamera zamontowana przez spółdzielnie Torwar patrzy na to i nic. Zanim to zrobisz, pomyśl. Tylko Pomyśl - apeluje aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Ciężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywny

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News