Córka gwiazdy "Plebanii" zachwyca wyglądem. Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i talent aktorski

Córka gwiazdy "Plebanii" zachwyca wyglądem. Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i talent aktorski Źródło: TRICOLORS/East News

"Plebania" to jeden z tych seriali, który podbił serca widzów w całej Polsce. Mało kto wiedział, że jedna z gwiazd tej produkcji ma córkę, która wygląda oszałamiająco. Jednak wygląd to nie wszystko, co odziedziczyła po Bernadetcie Machale. Już teraz możesz dowiedzieć się, kim jest córka aktork

Potomstwo gwiazd od zawsze wzbudza zainteresowanie mediów. Nie da się ukryć, że wiele osób jest ciekawych tego, czy dzieci sław są podobne do rodziców i czy obrały zbliżoną ścieżkę kariery. Córka aktorki, którą widzowie pokochali między innymi za rolę w serialu "Plebania", zachwyca wyglądem i posiadanymi talentami. Bernadetta Machała z pewnością ma powody do dumy.

Córka gwiazdy serialu "Plebania"

Niedawno wspominaliśmy o tym, kim jest córka Beaty Kozidrak. Tym razem okazało się, że Bernadetta Machała również może pochwalić się wyjątkowo urodziwym i utalentowanym potomstwem. Córka gwiazdy serialu "Plebania" niektórym osobom może być już znana. Jednak nie każdy zdawał sobie sprawę, że jest ona owocem małżeństwa Bernadetty Machały i Stanisława Krzemińskiego. Wynika to z tego, że córka gwiazdy serialu "Plebania" ukrywa się pod pseudonimem, aby odciąć się od sukcesów rodziców i samodzielnie walczyć o swoją renomę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bernadetta Machała może być dumna ze swojej córki

Gwiazda serialu "Plebania" ma córkę z pomysłodawcą tej produkcji. 31-latka obrała pseudonim Julia Rosnowska. Oprócz niebywałej urody odziedziczyła po swojej mamie zdolności aktorskie. Telewidzowie mogli ją podziwiać w serialach takich jak "Londyńczycy", "Plebania" i "Bez tajemnic". Natomiast największą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu "Julia".

Dzisiaj grzeje: 1. Pracownicy TVP nie mogli dłużej milczeć. Wyszło na jaw jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz

2. 14-latka została matką. Pokazała zdjęcia, które są nie do uwierzenia

Julia Rosnowska regularnie dzieli się swoim życiem za pomocą mediów społecznościowych. Na jej Instagramie często można dostrzec zdjęcia, które potwierdzają to, że posiada niecodzienną urodę. Warto również zauważyć, że córka gwiazdy serialu "Plebania" aktywnie wspiera ruchy na rzecz praw kobiet. Ponadto Julia Rosnowska jest szczęśliwą mamą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Doda wyjawiła fanom sekret swojej diety. Wiemy już, czemu zawdzięcza swoją figurę
  2. Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakujące
  3. 10-latka zalała się łzami na scenie "Mam Talent", nie wytrzymała reakcji publiczności. Nagranie zwala z nóg
  4. Skandal w TVP, prowadzący "Pytanie na śniadanie" żartowali z poważnej choroby. Widzowie nie kryją oburzenia
  5. Wybory 2020. Nowy wzór karty do zbierania podpisów
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News