Gwiazda „Playboya” z zimną krwią zamordowała byłego partnera. Ta zbrodnia odbierze wam mowę

Gwiazda „Playboya” z zimną krwią zamordowała byłego partnera. Ta zbrodnia odbierze wam mowę Źródło: Wikimedia Commons/Oregon Department of Transportation

"Playboy" sprawił, że poznało ją wielu mężczyzn na całym świecie. Teraz stanie przed sądem w procesie o zabójstwo. Zbrodnia, jaką popełniła modelka sprawia, że jeży się włos na głowie. Świat jest w szoku.

"Playboy" jest obecnie jedną z najbardziej znanych marek na świecie. Ten popularny magazyn kierowany do mężczyzn od ponad pięciu dekad przyciąga do siebie młode kobiety, aby pokazać całemu światu piękno ich ciała. Wiele ze współczesnych celebrytek, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, zawdzięcza swoją karierę temu, że kiedyś zdecydowały się na odważną sesję zdjęciową dla magazynu.

Jedną z takich kobiet jest 25-letnia Kelsey Turner. Swojego czasu na jej punkcie oszalało wielu mężczyzn, przez co stała się tak zwanym "króliczkiem" magazynu. Nikt nie potrafi zrozumieć, co skłoniło tę młodą, piękną osobę do zamordowania z zimną krwią swojego 71-letniego kochanka.

"Playboy" zbliżył ich do siebie. Teraz on nie żyje

Do szokującego zdarzenia doszło w Las Vegas. Prokuratura szuka przyczyn i motywów, choć zebrała już wystarczająco dużo dowodów, by sprawę skierować do sądu.

Kilka lat temu Kelsey była wschodzącą gwiazdą magazynu "Playboy". Jej ciałem zachwycało się mnóstwo mężczyzn z wielu krajów. W sposób szczególny jej urodę dostrzegł dr Thomas Burchard, który wtedy zbliżał się do siedemdziesiątki. Był to cieszący się nie najgorszą reputacją psychiatra, który dysponował ogromnym majątkiem.

Jak to bywa w show-biznesie, para zawarła umowę. zostali kochankami, w zamian za co Kelsey otrzymywała drogie prezenty i nie musiała martwić się o pieniądze. Doktor płacił także za wynajmowaną przez nią willę, co kosztowało go setki tysięcy dolarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, jakie przesłanki kierowały Burchardem, który w pewnym momencie postanowił całkowicie zerwać kontakt ze swoją o prawie pięć dekad młodszą kochanką. Faktem jest jednak, że nagłe ukrócenie strumienia gotówki musiało być dla niej bardzo bolesne, gdyż postanowiła się zemścić. Według podejrzeń, miała zwabić kochanka w ustronne miejsce, gdzie za pomocą tępego narzędzia pozbawiła go życia, uderzając w głowę. Następnie zwłoki miała ukryć w samochodzie, który postanowiła porzucić.

Ta sytuacja wstrząsnęła światem show-biznesu i całym Las Vegas. O ile związki młodszych kobiet ze znacznie od nich starszymi bogaczami nikogo tam nie dziwią, o tyle taki obrót sprawy jest prawdziwie tragicznym zakończeniem znajomości. Jeśli wina zostanie udowodniona, modelka może spędzić w więzieniu całe jej życie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Będziecie zaskoczeni
  2. Córka Lucyny Malec ma porażenie mózgowe. Aktorka od 20 lat sama się nią zajmuje
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Super Express

Następny artykuł