Była facetem, teraz jest króliczkiem playboya. Ines jest pierwszą w historii transpłciową modelką, która znalazła się na ośmiu stronach Playboya. Czy jest seksowniejsza niż wcześniejsze króliczki? Komentarze są podzielone. To nie króliczek, to facet z cyckami – piszą internauci.

Od dłuższego czasu, jeszcze przed śmiercią twórcy Playboya, Hugh Hefnera, w piśmie zaczęły zachodzić pewne zmiany. Postanowiono między innymi zrezygnować z całkowitej nagości – udział w takiej sesji brała właśnie transsekualna Ines Rau.

26-latka po trzech latach od debiutu w końcu trafiła na tzw „rozkładówkę”. Jest to zdecydowanie przełom, ponieważ żadna inna transseksualna kobieta nie zajęła wcześniej w Playboy’u takiego miejsca.

– To, że zostałam króliczkiem, to największy komplement, jaki mogłam otrzymać jako kobieta. Kocham być sexy! – komentuje Rau.

– Przez lata nie przyznawałam, że jestem transpłciowa. Bałam się, że nigdy nie znajdę chłopakaLudzie, którzy cię odrzucają, nie są ciebie warci. Nie chodzi o to, by inni cię kochali, ale byś kochała samą siebie – tłumaczy modelka.

Niektórzy internauci jednak nie tak optymistycznie zareagowali na zmiany w Playboy’u:

– Sto procent Photoshopa!

Hugh przewraca się w grobie. To obrzydliwe!, To nie króliczek, to facet z cyckami – takie komentarze możemy przeczytać na social mediach Playboya.

Jak podoba Wam się nowy króliczek?

Zobacz również

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

9 pięknych księżnych, których historia urzekła świat