Co za szok! Transfer czołowego polityka PiS do... PO!

Co za szok! Transfer czołowego polityka PiS do... PO!

Co za szok! Z PiS do PO przejdzie czołowy polityk. Tak transfer tuż po Świętach Wielkanocnych zaskoczył wszystkich, nawet tych, którzy bacznie obserwują politykę.

Nikt nie spodziewał się tego, że kiedykolwiek to się stanie. Czołowy polityk PiS przechodzi do PO! Kazimierz Ujazdowski został nowym członkiem Gabinetu Cieni Platformy Obywatelskiej. - Przychodzi taki czas w którym ludzie, którzy kochają Polskę, mają wspólne diagnozy i wspólnie myślą o przyszłości Polski, zaczynają współpracować - stwierdził Grzegorz Schetyna prezentując nowego członka Gabinetu Cieni, Kazimierza Ujazdowskiego.

Platforma Obywatelska przejmuje polityka PiS

Polska potrzebuje ochrony praw samorządu przed centralizacją. W obliczu arogancji władzy i destrukcji prawa wielu obywateli czeka na nowatorską alternatywę dla PiS. Wezmę czynny udział w wyborach samorządowych i wesprę PO w pracach programowych ws. samorządu i rządów prawa - napisał na swoim profilu na Twitterze Kazimierz Ujazdowski. To właśnie w tym czasie, dosłownie chwilę później lider PO Grzegorz Schetyna poinformował na specjalnie zwołanej konferencji, że zaprosił go do współpracy w Gabinecie Cieni PO. - Będę rekomendował strukturom PO poparcie Kazimierza Ujazdowskiego na prezydenta Wrocławia - poinformował oficjalnie Grzegorz Schetyna.  1. Otwarty bunt w PiS! Kaczyński nie wie, co robić 
  2. Jutro Biedronka będzie zamknięta. Pracownicy się buntują
  3. Bunt w więzieniu! 7 strażników zamordowanych
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł