Reklama

Z ostatniej chwili: Uwielbiany polityk opozycji w szpitalu! Polacy załamani

Z ostatniej chwili: Uwielbiany polityk opozycji w szpitalu! Polacy załamani

Platforma Obywatelska właśnie stanęła pod ścianą. Okazuje się, że jeden z najbardziej lubianych przez wyborców i polityków członek partii trafił do szpitala. O sytuacji poinformował sam za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potrzebna jest modlitwa.

Reklama
Platforma Obywatelska musi poczekać na powrót jednego z najważniejszych posłów. Okazuje się, że Jakub Rutnicki trafił w minionych weekend do szpitala. Mężczyzna sam poinformował o zajściu, ale osoby z jego otoczenia z pewnością bardzo się martwią o jego stan zdrowia. Czy Grzegorz Schetyna znajdzie dla niego zastępstwo?

Jakub Rutnicki w szpitalu. Czy Platforma Obywatelska wie, jaka była przyczyna hospitalizacji polityka?

- Nie ma to jak spędzenie weekendu w izolatce szpitalnej,było ciężko, ale powoli wracam do sił. Trzymajcie kciuki za moje zdrówka, którego wszystkim życzę bo nigdy tego daru zbyt wiele - napisał mężczyzna na swoim facebookowym profilu. Nie wiadomo, jaka była przyczyna pobytu w szpitalu polityka. Niektórzy spekulują nad tym, że jest przewlekle chory i wymaga teraz modlitwy. - Dużo zdrowia panie Jakubie - pisze jedna z entuzjastek jego działalności. - Niech pan wraca do zdrowia - alarmuje wyborca mężczyzny.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niedawno media poinformowały o pobycie w szpitalu posłanki PiS. Jolanta Szczypińska - jedna z najbliższych współpracownic Jarosława Kaczyńskiego miała nagle się źle poczuć. Potrzebna była hospitalizacja. - Jola jest w szpitalu. Walczy z poważnymi powikłaniami po wcześniejszej chorobie. Wspieramy ją. Ma bardzo dobrą opiekę, ale modlitwa na pewno pomoże - mówiła osoba z otoczenia w rozmowie z "Super Expressem". Wymienieni politycy są niezwykle aktywni w Sejmie, dlatego ich nieobecność z pewnością wpłynie na działania ich partii. Internauci alarmują, że potrzebna będzie modlitwa.
Reklama

Kim jest Jakub Rutnicki?

Urodził się w Szamotułach. Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Później był finalistą pierwszej edycji... programu "Idol". Pełnił funkcję posła w okręgu pilskim. W wyborach w 2015 roku dostał się do Sejmu ze świetnym wynikiem. Wyborcy uwielbiają Rutnickiego. W komentarzach pod zdjęciem życzą mu powrotu do zdrowia, zauważając, że jego praca jest dla nich ważna. Platforma Obywatelska Facebook/Jakub Rutnicki

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje kultowy polski artysta. Skończyła się pewna epoka w naszym kraju
  2. Niewyobrażalny szok! Nie żyje mega gwiazda reprezentacji Polski w piłce
  3. PiS podjął WSTRZĄSAJĄCĄ przełomową decyzję! Polacy mogą wyjść na ulicę
  4. Znaki zodiaku i samochody, które do nich pasują. Ferrari a może Fiat?
  5. Zdrada męża. Jak sprawdzić i co zrobić po odkryciu prawdy?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?