Platforma Obywatelska właśnie stanęła pod ścianą. Okazuje się, że jeden z najbardziej lubianych przez wyborców i polityków członek partii trafił do szpitala. O sytuacji poinformował sam za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potrzebna jest modlitwa.

Platforma Obywatelska musi poczekać na powrót jednego z najważniejszych posłów. Okazuje się, że Jakub Rutnicki trafił w minionych weekend do szpitala. Mężczyzna sam poinformował o zajściu, ale osoby z jego otoczenia z pewnością bardzo się martwią o jego stan zdrowia. Czy Grzegorz Schetyna znajdzie dla niego zastępstwo?

Jakub Rutnicki w szpitalu. Czy Platforma Obywatelska wie, jaka była przyczyna hospitalizacji polityka?

– Nie ma to jak spędzenie weekendu w izolatce szpitalnej,było ciężko, ale powoli wracam do sił. Trzymajcie kciuki za moje zdrówka, którego wszystkim życzę bo nigdy tego daru zbyt wiele – napisał mężczyzna na swoim facebookowym profilu.

Nie wiadomo, jaka była przyczyna pobytu w szpitalu polityka. Niektórzy spekulują nad tym, że jest przewlekle chory i wymaga teraz modlitwy.

– Dużo zdrowia panie Jakubie – pisze jedna z entuzjastek jego działalności.

– Niech pan wraca do zdrowia – alarmuje wyborca mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Niedawno media poinformowały o pobycie w szpitalu posłanki PiS. Jolanta Szczypińska – jedna z najbliższych współpracownic Jarosława Kaczyńskiego miała nagle się źle poczuć. Potrzebna była hospitalizacja.

– Jola jest w szpitalu. Walczy z poważnymi powikłaniami po wcześniejszej chorobie. Wspieramy ją. Ma bardzo dobrą opiekę, ale modlitwa na pewno pomoże – mówiła osoba z otoczenia w rozmowie z „Super Expressem”.

Wymienieni politycy są niezwykle aktywni w Sejmie, dlatego ich nieobecność z pewnością wpłynie na działania ich partii. Internauci alarmują, że potrzebna będzie modlitwa.

Kim jest Jakub Rutnicki?

Urodził się w Szamotułach. Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Później był finalistą pierwszej edycji… programu „Idol”. Pełnił funkcję posła w okręgu pilskim. W wyborach w 2015 roku dostał się do Sejmu ze świetnym wynikiem.

Wyborcy uwielbiają Rutnickiego. W komentarzach pod zdjęciem życzą mu powrotu do zdrowia, zauważając, że jego praca jest dla nich ważna.

Platforma Obywatelska
Facebook/Jakub Rutnicki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje kultowy polski artysta. Skończyła się pewna epoka w naszym kraju
  2. Niewyobrażalny szok! Nie żyje mega gwiazda reprezentacji Polski w piłce
  3. PiS podjął WSTRZĄSAJĄCĄ przełomową decyzję! Polacy mogą wyjść na ulicę
  4. Znaki zodiaku i samochody, które do nich pasują. Ferrari a może Fiat?
  5. Zdrada męża. Jak sprawdzić i co zrobić po odkryciu prawdy?

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zobacz również