Znany polityk wyrzucony z PO za znęcanie się nad rodziną. Policja też mu nie daruje

Znany polityk wyrzucony z PO za znęcanie się nad rodziną. Policja też mu nie daruje Źródło: unsplash.com/Dmitrij Schemelev

Platforma Obywatelska postanowiła pozbyć się jednego ze swoich członków, gdy tylko potwierdzono, że znęcał się nad rodziną. Jego zachowanie powinno zostać potępione, a on sam usłyszał pierwsze zarzuty. To co zrobił, jest nieludzkie i niemoralne.

Platforma Obywatelska stała się uboższa o jednego z członków swojej partii - został usunięty natychmiastowo po tym, gdy tylko prokuratura postawiła mu pierwsze zarzuty. Taki człowiek nie powinien pełnić publicznej funkcji: pewni są tego zarówno politycy, jak i mieszkańcy Brzegu.

Platforma Obywatelska nie chce mieć w swoich szeregach takiej osoby. O jego usunięcie wnioskował sam Schetyna

W sobotę została podjęta, a w niedzielę przekazana do mediów decyzja o Jacku N., który miał dopuścić się przemocy domowej. Gdy tylko informacje doszły do Grzegorza Schetyny, ten postanowił działać. Z wizerunkiem partii kłóci się posiadanie w swoich szeregach mężczyzny, który nie szanuje swojej rodziny. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik PO.

- Zarząd Krajowy PO wykluczył z partii członka PO z Brzegu, w związku z formułowanymi wobec niego zarzutami dotyczącymi przemocy domowej. Decyzja została podjęta w trybie obiegowym w sobotę na wniosek przewodniczącego Grzegorza Schetyny - przekazał w niedzielę rzecznik Platformy Obywatelskiej, Jan Grabiec.

Jacek N. to ważny brzeski polityk. W piątek został zatrzymany w związku z domową awanturą

Jacek N. to 37-letni polityk z Brzegu, który na co dzień pełni obowiązki przewodniczącego Rady Miasta i zastępcy dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej i Przestrzennej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Jego życie nie będzie wyglądać jednak tak, jak dotychczas. W piątek, do mieszkania przy ulicy Piastowskiej została wezwana policja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W mieszkaniu polityka miała miejsce karczemna awantura, do której została wezwana policja. Na miejscu funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać właśnie Jacka N., który noc z piątku na sobotę spędził na izbie zatrzymań. Następnie zostały przeprowadzone czynności z jego udziałem, dzięki czemu po przesłuchaniu mógł zostać zwolniony bez zastosowania środków zapobiegawczych.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

W tej sprawie wypowiedział się również rzecznik opolskiej prokuratury okręgowej, Stanisław Bara. Jak poinformował dziennikarzy, w sprawie Jacka N. prokuratura prowadzi śledztwo z urzędu. Spowodowane jest to tym, że oskarżony usłyszał zarzut zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną w ciągu ostatnich dwóch lat. Zgodnie z prawem politykowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News