Bez tytułu
fot Youtube
Malwina Kossela - 15 Lipca 2018

Planujesz urlop? Mamy dla Ciebie fatalne wiadomości

Są wakacje, a skoro wakacje to zdecydowanie dla wielu osób pora na urlop. Niestety, jeżeli zaplanowaliście sobie wypoczynek na najbliższy czas to mamy fatalne wieści. Nie będzie lekko.

Urlop to czas wytęskniony i wymarzony, najlepiej, jeżeli w parze z nim idzie piękna i słoneczna pogoda. Niestety, jeżeli planowaliście gdzieś wyjechać teraz - to nie mamy dobrych wieści.

To nie najlepszych czas na urlop

Wiele planów urlopowych może teraz pokrzyżować pogoda. W najbliższych dniach, niemal codziennie, zanosi się na to, że będą burze. Przestrzega przed nimi nawet IMiGW. Ostrzeżenia pierwszego stopnia wydano dla województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz północno-wschodnich krańców województwa łódzkiego. Gwałtowne i obfite opady deszczu oraz burze będą się zdarzać w tych województwach bardzo często. Prognozuje się, że spadnie 50 mm deszczu, natomiast wiatr w porywach osiągnie prędkość 70 km/h. Warto więc zostać w domu. Chociaż nie będzie jakoś szczególnie zimno, to deszcz jest zdecydowanie największym utrudnieniem dla wszystkich wypoczywających. Jeśli chodzi o same temperatury, to najcieplej będzie na zachodzie kraju - w Szczecinie i Zielonej Górze nawet do 28 stopni Celsjusza, a najchłodniej na Podlasiu i w południowo-wschodnich regionach kraju, gdzie termometry wskażą 21-22 stopnie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To dlatego Stenka zrezygnowała z roli. Usłyszała straszną diagnozę
  2. Edyta Górniak boleśnie poniżona. Fani są wściekli, nie mogą w to uwierzyć
  3. Makabra! Gwiazdor Polsatu z zakrwawioną twarzą, zdjęcie w sieci
  4. Dodę czeka rewolucja, fani już nie mają wątpliwości! „Ty jesteś w ciąży!”
  5. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: pogoda.interia.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News