Planica: w polskiej kadrze nastąpią poważne zmiany
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 24 Marca 2019

Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

Planica to miejsce ostatniego konkursu tegorocznego sezonu w skokach narciarskich. Niestety po zakończeniu konkursu, polscy kibice usłyszeli bardzo smutne wieści.

Planica w tym sezonie zakończyła sezon w skokach narciarskich. Podczas tych zmagań nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że stanowią prawdziwą czołówkę wśród najlepszych zawodników na całym świecie. Oczywiście nie obyło się bez kilku potknięć, ale bez wątpienia podczas sezonu szczególnie błyszczał Piotr Żyła. Niestety po ostatnim konkursie zostały przekazane wieści, które bardzo zasmuciły polskich kibiców. Wszystko dlatego, że w naszej kadrze nastąpią bardzo poważne zmiany.

Planica okazała się jego ostatnim konkursem w polskiej reprezentacji

Po dzisiejszych zawodach trener polskiej reprezentacji w skokach narciarskich Stefan Horngacher ogłosił oficjalnie, jakie ma plany odnośnie do przyszłości swojej kariery, jako szkoleniowiec. Niestety utytułowany selekcjoner opuszcza szeregi naszej reprezentacji i przenosi się do drużyny naszych zachodnich sąsiadów - niemieckiej.

Gigantyczny tatuaż Martyniuka przeraża fanówGigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, jego umysł podpowiadał, aby zostać z Polakami i nadal prowadzić naszą reprezentację. Jednak w tym wypadku ostateczną decyzję podjęło serce Austriaka, ponieważ wybór niemieckiej drużyny również ma swoją przyczynę. To właśnie w tym kraju mieszka jego żona. W takim wypadku trenowanie polskiej kadry znacząco utrudniało ich kontakt.

Co prawda, o odejściu Stefana Horngachera mówiło się już od kilku miesięcy, ale wszyscy mieli nadzieję, że ostatecznie uda się go utrzymać jako trenera polskich skoczków. Mówiło się nawet o przedłużeniu jego kontraktu aż do 2022 roku.

- Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że negocjacje z niemiecką federacją skończą się fiaskiem. Wszystko wskazuje na to, że Stefan Horngacher zakończy niebawem współpracę z kadrą polskich skoczków - mówił Apoloniusz Tajner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

Kto pokieruje naszymi zawodnikami przed kolejnym sezonem - pytają zaniepokojeni kibice. Aktualnie mówi się o trzech nazwiskach, z których najprawdopodobniej zostanie wybrany kolejny trener naszych skoczków. Każde z nich jest doskonale znane fanom skoków, a są to Werner Schuster, Alexander Stoeckl oraz Andreas Bauer. Jednak na razie są to wciąż przypuszczenia i na ostateczną decyzję przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Nie da się ukryć, że odejście naszego skoczka jest potężnym ciosem dla naszej reprezentacji, ale miejmy nadzieję, że pod kierownictwem nowego trenera nasi zawodnicy będą odnosić równie duże sukcesy, a nawet większe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Ksiądz hazardzista przegrał pieniądze wiernych. Zaciągał pożyczki u parafian

rossmannSensacyjne promocje w Rossmannie! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News