Płakać się chce! Skandaliczne zachowanie w hitowym programie Polsatu

Płakać się chce! Skandaliczne zachowanie w hitowym programie Polsatu Źródło: Fot. Flickr (flash.pro)

Chociaż Polacy często mówią o sobie, jako o gościnnych, pomocnych oraz w pełni życzliwych ludziach, nie zawsze jest to niestety zgodne z prawdą. W jednym z hitowych programów Polsatu doszło właśnie do sytuacji, która jedynie umocniła stereotyp złośliwego sąsiada. W to, co zaszło, nie mogą uwierzyć zasmuceni uczestnicy oraz prowadząca kultowego telewizyjnego show.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" pojawiła się niedawno w Szczytnie, aby wyremontować miejsce zamieszkania pani Lidii oraz jej ukochanych córek - 13-letniej Darii i 18-letniej Małgosi, która jest niepełnosprawna. Pomoc, z którą przyjechali przedstawiciele show Polsatu, nie spodobała się jednak sąsiadom bohaterki odcinka. - Trzeba powiedzieć, że nasza ekipa pracuje 24 godziny na dobę i na ogół jest tak, że okoliczni mieszkańcy starają się jakoś umilić nam ten czas, przynoszą kolację, ciasta, pytają, w czym można pomóc - opowiedziała o warunkach przeprowadzania remontu prowadząca program Katarzyna Dowbor.

Zawiść czy znieczulica?

Jak jednak zaznaczyła, tym razem było całkowicie inaczej. Sąsiedzi odmówili udzielenia pomocy, stanowczo odcinając się od ekipy oraz pani Lidii i jej córek. Na tym się jednak niestety nie skończyło. Kilka dni po zakończeniu gruntowanego remontu anonimowa, nieodnaleziona do tej pory osoba, oblała elewację domu uczestniczki programu "Nasz nowy dom" niebieską farbą. Ten akt wandalizmu niezwykle zadziwił i rozzłościł przede wszystkim prowadzącą show dziennikarkę. - Zniszczenie tego jest dla mnie niepojęte, nie mogę tego zrozumieć. Jeśli ktoś nie chce pomagać, nie ma problemu, bo przecież nie ma takiego obowiązku, ale niszczyć to, co ktoś inny zrobił, to już jest zawiść - opowiedziała widzom wyraźnie niezadowolona Dowbor.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News